ATRAKCJE EVENTOWE

POZYCJE OBOWIĄZKOWE KAŻDEGO UDANEGO EVENTU

Organizujemy wysokiej jakości atrakcje artystyczne podczas oficjalnych wydarzeń eventowych. Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym, rozmaitością scenografii i rekwizytów, szerokim wachlarzem artystów oraz wieloletnim doświadczeniem na rynku branżowym. Pracowaliśmy na scenach całego świata, promowaliśmy marki, wielokrotnie pojawialiśmy się w programach telewizyjnych oraz teledyskach. Wybierz interesującą Cię atrakcję i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów rezerwacji.

ATRAKCJE EVENTOWE

Profesjonalny konferansjer na wydarzenia firmowe, eventy oraz imprezy integracyjne. Zapowiemy wydarzenie, poprowadzimy imprezę i dołożymy wszelkich starań, by event spełnił wymagania nawet najbardziej wymagającej publiczności.

Niezwykły pokaz iluzji kilkanaście centymetrów od oczu Twoich gości. Iluzjonista porusza się między zebranymi osobami w dowolnym wskazanym przez organizatora miejscu. prezentując kilkunastominutowe interaktywne show iluzji.

Profesjonalny rysownik i doświadczony grafik w trakcie eventu wykona zmyślne i pełne humoru rysunki satyryczne / karykatury zainteresowanych atrakcją gości. Artysta przy swoim stanowisku narysuje w ciągu każdej godziny do dziesięciu rysunków.

Profesjonalny barman uraczy gości nie tylko alkoholem, ale także niesłychanym wręcz spektaklem przygotowywania owych trunków. Doskonała atrakcja na eventy firmowe i wszędzie tam, gdzie goście wymagają ekskluzywnych i z fantazją przygotowanych drinków.

Iluzjonista przy swoim stanowisku pokazuje gościom sztuczki magiczne, triki karciane, ale przede wszystkim zachwyca ich dobrą zabawą i wyrafinowanym humorem. Fantastyczna stacjonarna atrakcja na eventy firmowe.

Stanowisko dla gości pragnących wyzwań. Szuler z krwi i kości zaprezentuje gry, którymi prawdziwi oszuści naciągają ludzi od wieków. Przy stanowisku goście zagrają w trzy karty, trzy kubki oraz inne gry potocznie uznawane jako “zakazane”.

Podczas eventu nasi bodypainterzy wykonają usługę malowania twarzy gościom. Atrakcja fantastycznie sprawdza się podczas imprez tematycznych, balów karnawałowych, oraz jako dodatek towarzyszący imprezom dla dzieci.

Na życzenie klienta zorganizujemy stoisko malowania ciała farbą “na żywo”. Stanowisko bodypaintingu śmiało można wykorzystać jako element targów, promocji marki, czy też jako atrakcję towarzyszącą eventom firmowym. Nasi bodypainterzy zrealizują na ciele niemal dowolny Państwa projekt.

Muzyka na żywo to fantastyczny dodatek do kameralnych imprez. Nasi artyści będą towarzyszyć gościom podczas uroczystej kolacji, czy też witać gości wchodzących na imprezę. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszych wirtuozów grających na różnorodnych instrumentach.

W miejscu wyznaczonym przez klienta stworzymy studio fotograficzne. Profesjonalny fotograf wykona zdjęcia, które następnie w dowolnej formie może przekazać uczestnikom bądź organizatorowi imprezy. Zdjęcia z naszego studia to fantastyczna pamiątka dla gości eventu.

Każda impreza wymaga odpowiedniej dokumentacji. Nasz fotograf jest doświadczonym specjalistą pracującym na prestiżowych wydarzeniach oraz współpracującym z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Przestawi Państwa wydarzenie w niebanalny i profesjonalny sposób.

Nasze piękne hostessy urozmaicą swoim wdziękiem każdą imprezę. Przywitają gości, rozdadzą im upominki i słodycze, czy też będą promować Państwa produkty. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do nawet najbardziej wymagającego klienta.

TECHNIKA EVENTOWA

Dysponujemy najwyższej klasy wyrzutniami ognia wytwarzającymi słupy ognia nawet do kilku metrów wysokości. Wyrzutnie w spektakularny sposób urozmaicą duże wydarzenie sportowe, koncert, czy też pokaz sceniczny. Wyrzutnie obsługiwane są przez wykwalifikowanego technicznego i mogą być używane w pomieszczeniach zamkniętych.

Posiadamy w swoim asortymencie pionowe i poziome wytwornice dymu. Atrakcja fantastycznie urozmaica wszelkie duże i małe wydarzenia. Doskonale współgra ze światłem scenicznym. Wytwornice obsługiwane są przez wykwalifikowanego technicznego i mogą być używane w pomieszczeniach zamkniętych.

Wysokiej jakości pirotechnika sceniczna do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Dysponujemy systemem bezprzewodowym, który w całkowicie bezinwazyjny sposób można umieścić w dowolnym miejscu sceny bądź eventu bez konieczności walki z kilometrami kabli. Rodzaj i czas trwania ładunków dobieramy do wymagań klienta.

Nasze oświetlenie led upiększy każdą salę. Podświetlimy ściany i elementy dekoracji, zwykłe pomieszczenie zamienimy w elegancką przestrzeń. Oświetlenie led doskonale sprawdza się na wydarzeniach firmowych, uroczystych galach oraz weselach.

Absolutny hit ostatnich lat. Napisy LOVE podświetlanie światłem ledowym są fantastycznym elementem wystroju wnętrza imprezy. Dysponujemy dwoma kompletami napisów: 85 cm i 100 cm. Napisy w kolorze białym o zimniej bądź ciepłej barwie.

Ciężki dym to atrakcja, którą polecamy na uroczyste oraz oficjalne sytuacje – pierwszy taniec pary młodej, oficjalne wejście zawodnika sportowego na ring, czy też zaprezentowanie nowego auta w salonie samochodowym. Efekt ciężkiego dymu utrzymuje się przez kilka minut. Możemy wypełnić ciężkim dymem przestrzeń wielkości nawet do 100 metrów kwadratowych.

Lasery przestrzenne to spektakularne urozmaicenie wydarzeń scenicznych – oficjalne rozpoczęcie imprezy, tło do pokazów artystycznych, czy też wyświetlanie w trakcie eventu elementów powiązanych z marką klienta.

Profesjonalne miotacze ognia to mobilna alternatywa dla wyrzutni ognia. Miotacze są urządzeniami mobilnymi i lekkimi, dzięki czemu ich wykorzystanie nie stwarza żadnych dodatkowych problemów dla organizatora. Doskonały dodatek do pokazów z wykorzystaniem ognia oraz jako atrakcja na duże imprezy plenerowe oraz motoryzacyjne. Nasi artyści uzbrojeni w miotacze płomieni w spektakularny sposób urozmaicą każdą imprezę.

Zaawansowane systemy pirotechniczne do użytku zewnętrznego. Zorganizujemy pokaz pirotechniczny zarówno na małe imprezy kameralne, jak i duże wydarzenia. Korzystamy wyłącznie z pirotechniki z atestami, spełniającej surowe normy europejskie.

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM