EXTREME FAKIR SHOW

EKSTREMALNA ILUZJA SCENICZNA / FAKIR SHOW / POŁYKANIE MIECZY

ELITARNY POKAZ EKSTREMALNEJ ILUZJI I NOWOCZESNYCH SZTUK FAKIRSKICH

Jedyny w Polsce i jeden z najlepszych w Europie pokazów połykania mieczy, połykania ognia i spektakularnych uwolnień. Elitarny pokaz z elementami ekstremalnej iluzji scenicznej i nowoczesnych sztuk fakirskich. Ekstremalne widowisko doceniane przez publiczność w krajach całego świata.

W pokazie wystąpi światowej klasy międzynarodowy artysta, wielokrotny rekordzista świata, pierwszy w historii Polak połykający miecze, dwukrotny półfinalista programu „MAM TALENT”, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Połykaczy Mieczy, ekstremalny iluzjonista znany ze scen całego świata. Artysta występował między innymi we Francji, Hiszpanii, Irlandii, Emiratach Arabskich, Anglii, Portugalii i Maroku. Na scenie towarzyszą mu piękne tancerki, które gorącym tańcem rozpalą zmysły każdego widza.

Podczas widowiska nie zabraknie mieczy, ognia, gwoździ, szkła i przede wszystkim – fantastycznego kontaktu z publicznością. Dzięki niebywałym umiejętnościom, doskonałej interakcji i niesamowitej energii artysta od lat zachwyca widzów swoimi pokazami. Extreme Fakir Show to decydowanie najlepsze ekstremalne widowisko w Polsce!

W zależności od charakteru imprezy oraz dostępnej przestrzeni w pokazie mogą zostać wykorzystanie duże iluzje, spektakularne uwolnienia, duże ilości ognia, pirotechnika sceniczna oraz efekty specjalne.

Extreme Fakir Show to doskonała propozycja na imprezy integracyjne, eventy firmowe, konwenty tematyczne i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest pełne emocji, jedyne w swoim rodzaju, niesamowite show.

CZAS TRWANIA

do 30 minut

PRZEZNACZENIE POKAZU

 EVENTY FIRMOWE    IMPREZY ZAMKNIĘTE    FESTIWALE    KONWENTY    IMPREZY PLENEROWE 

DOSTĘPNE WARIANTY:

Name

dfgdfgdf

dfgsdfgsdf dfg dfg df gsd
MAŁY EVENT
POKAZ JEDNOOSOBOWY
 • Pokaz jednoosobowy na eventy firmowe oraz imprezy zamknięte
 • Program bez użycia pirotechniki, dymu, z małą ilością ognia
 • Aktywny udział ochotników z publiczności przez cały czas trwania pokazu
 • Duża dynamika, doskonale dobrana muzyka i niepowtarzalny klimat

Czas trwania widowiska: około 30 minut

Name

dfgdfgdf

dfgsdfgsdf dfg dfg df gsd
DUŻY EVENT / SCENA
POKAZ Z TANCERKAMI
 • Duże widowisko sceniczne na duże eventy firmowe, festiwale oraz konwenty tematyczne
 • Profesjonalne tancerki, duże ilości ognia, pirotechnika sceniczna oraz efekty specjalne
 • Aktywny udział ochotników z publiczności przez cały czas trwania pokazu
 • Duża dynamika, duża widowiskowość oraz mocny sceniczny repertuar

Czas trwania widowiska: około 30 minut

Name

dfgdfgdf

dfgsdfgsdf dfg dfg df gsd
DUŻA SCENA
POKAZ SPECJALNY – DUŻA ILUZJA
 • Spektakularne widowisko na sceny dużych eventów, konwentów oraz teatrów
 • Duże rekwizyty sceniczne – duże iluzje (znikające asystentki, magiczne skrzynie), spektakularne uwolnienia (uwalnianie się ze zbiornika z wodą, ucieczka z kaftana bezpieczeństwa wisząc na linie)
 • Profesjonalne tancerki, duże ilości ognia, pirotechnika sceniczna oraz efekty specjalne
 • Wielkoformatowy, niesłychanie widowiskowy repertuar sceniczny

Czas trwania widowiska: około 30 minut

GALERIA

VIDEO

INFORMACJE TECHNICZNE:

PRZESTRZEŃ I ZASILANIE:

Do bezpiecznego wykonania pokazów oraz uzyskania dobrego efektu wizualnego konieczna jest przestrzeń o optymalnych wymiarach:
• powierzchnia: 8×5 [m]
• wysokość od podłogi do stropu: 3,5 [m]

W przypadku mniejszej powierzchni program pokazu zostanie dostosowany do dostępnej przestrzeni. Konieczne jest udostępnienie minimum jednego gniazda zasilającego 230V o wydajności minimum 16A – by umożliwić podłączenie wytwornic dymu.

CZUJNIKI DYMU:

Podczas pokazów wykorzystywany jest ogień oraz wytwornice dymu, nie stanowią one żadnego zagrożenia dla zdrowia człowieka. W przypadku wysokiego zagęszczenia cząstek dymu istnieje ryzyko uruchomienia niektórych przeciwpożarowych detektorów dymu.

Zamawiający ma obowiązek poinformować gospodarza przestrzeni imprezy o wykorzystaniu ognia i dymu podczas pokazów, by umożliwić podjęcie odpowiednich kroków zapobiegawczych (wyłączenie detektorów, uprzedzenie obsługi o ewentualnej potrzebie odwołania wezwania straży pożarnej w razie uaktywnienia systemu przeciwpożarowego).

Wykonawca zapewnia możliwość przeprowadzenia kontrolnego testu przed pokazem.

NAGŁOŚNIENIE:

Wykonawca dostarcza podkłady muzyczne na nośniku USB przed imprezą w formacie mp3. Konieczne jest zapewnienie nagłośnienia adekwatnego do rozmiaru pomieszczenia (pleneru).

OŚWIETLENIE:

Pokazy wymagają delikatnego wyciemnienia pomieszczenia oraz efektownego oświetlenia LED z możliwością zmiany kolorów umieszczonego w tle za wykonawcą. Preferowane kolory oświetlenia podczas pokazu: biały, niebieski, fioletowy.

KONTAKT

Agencja Artystyczna

KM INTERNATIONAL

 

tel.: (+48) 696 973 510

e-mail: biuro@kminternational.eu