POKAZY ILUZJI

PROFESJONALNE WIDOWISKA SCENICZNE ŚWIATOWEJ KLASY ILUZJONISTÓW

PROFESJONALNE WIDOWISKA SCENICZNE ŚWIATOWEJ KLASY ILUZJONISTÓW

Zachwycające pokazy, które angażują publiczność do zabawy i interakcji. Nasze widowiska dopasowane są zarówno do dużych scen, jak i małych przestrzeni. Prosty rider techniczny. Połączenie autorskich rozwiązań oraz tricków znanych z programów telewizyjnych. Artyści używają nie tylko własnych rekwizytów, ale także przedmiotów pożyczonych od widzów. Pokazy iluzji to zapadająca w pamięć rozrywka na wysokim poziomie. Idealna propozycja dla eventów firmowych, uroczystości weselnych oraz imprez biznesowych.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Pokazy iluzji w bliskim kontakcie z publicznością. W trakcie pokazu iluzjonista porusza się między zebranymi osobami, czy to podchodząc do stolików gości, czy też tworząc kilkunastoosobowe grupy w dowolnym wskazanym przez organizatora miejscu. Iluzjonista prezentuje kilkunastominutowe interaktywne show, w trakcie którego widzowie nie są tylko biernymi obserwatorami – decydują o przebiegu pokazu, a przede wszystkim – fantastycznie się bawią oglądanym magicznym spektaklem.

Czas trwania atrakcji: 2-4 godziny.
Ilość osób: 1-4.

Zachwycający pokaz iluzji na profesjonalnym międzynarodowym poziomie. W trakcie pokazu iluzjonista prezentuje magiczne efekty oraz perfekcyjne odwracanie uwagi. Pokaz utrzymany w formie klasycznego stand up’u doprawionego humorem i aktywnym udziałem ochotników z publiczności.

Czas trwania pokazu: 30 minut.
Ilość osób: 1.

W miejscu wskazanym przez organizatora aranżujemy magiczne stanowisko, przy którym prezentujemy publiczności efekty iluzji i manipulacji. Wygląd stanowiska, a także prezentowany materiał mogą być dostosowane do tematu przewodniego imprezy (James Bond, Casino Royale, Wielki Szu). Widzowie podziwiać będą najwyższej klasy umiejętności prestidigitatorskie, a także doświadczać niemożliwego na własnej skórze.

Czas trwania atrakcji: 2-4 godziny.
Ilość osób: 1.

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM