INNE WIDOWISKA ARTYSTYCZNE

PROFESJONALNE WIDOWISKA ŚWIATOWEJ KLASY ARTYSTÓW

INNE WIDOWISKA ARTYSTYCZNE

Organizujemy pokazy i widowiska artystyczne podczas oficjalnych wydarzeń medialnych, eventów firmowych, gal sportowych, festiwali tematycznych, imprez plenerowych oraz uroczystości weselnych. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszych wykonawców z bogatym dorobkiem artystycznym. Występowaliśmy na dużych scenach całego świata, promowaliśmy marki, wielokrotnie pojawialiśmy się w programach telewizyjnych oraz w teledyskach. Dysponujemy rozmaitością strojów, bogatym wachlarzem umiejętności oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy na scenie.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Żonglerka artystyczna łączy elementy iluzji optycznej oraz widowiskowej żonglerskiej manipulacji. W trakcie pokazu szklane kule toczą się po ciele, a różnych kształtów przedmioty dzięki wprawnej ręce artysty zdają się lewitować w powietrzu. Żonglerka artystyczna to wyjątkowy i nasycony subtelnym pięknem magiczny sceniczny spektakl. Pokaz żonglerki artystycznej to doskonała atrakcja zarówno na małą, jak i na dużą scenę.

Czas trwania pokazu: 5 minut.
Ilość osób: 1.

Pozyskanie nowych klientów oraz umocnienie marki to obecnie jedne z najważniejszych elementów udanego marketingu. Dzięki naszym rozwiązaniom potrafimy spełnić oczekiwania stawiane przez współczesną publiczność. Oferujemy wykorzystanie nowoczesnych wizualizacji wyświetlając logotypy firmy, hasła reklamowe promujące markę, nowe produkty czy też niemal dowolne grafiki kojarzące się z marką firmy. Zaprogramowane obrazy mogą zmieniać się zarówno do muzyki, jak i stanowić niezależną atrakcję towarzyszącą innym elementom eventu.

Czas trwania pokazu: 2-3 minuty.
Ilość osób: 1-3.

Fantastyczne show na najwyższym światowym poziomie. Doskonała precyzja i technika synchronizowana z odpowiednim repertuarem muzycznym oraz niesamowity i energiczny kontakt z obserwującymi pokaz gośćmi. Artysta z wielką pasją i zaangażowaniem wprowadza ludzi w świat wirujących butelek i smacznych cocktaili. Pokazy barmańskie mogą być wykonanych w różnych układach dopasowanych do imprez tematycznych.

Czas trwania pokazu: 10 minut.
Ilość osób: 1.

JUŻ WKRÓTCE W OFERCIE!

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM