LED / UV / LASER SHOW

FUTURYSTYCZNE WIDOWISKA ŚWIETLNE Z WYKORZYSTANIEM NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII

FUTURYSTYCZNE WIDOWISKA ŚWIETLNE Z WYKORZYSTANIEM NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII

Od lat zachwycamy Polskę naszymi widowiskami. Tworzymy pokazy dedykowane firmom z myślą o ich indywidualnych potrzebach marketingowych. Wykorzystując nowoczesne technologie otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek i występowaliśmy na scenach międzynarodowych festiwali. Nasze rekwizyty możemy zaprogramować tak, by w trakcie pokazu wyświetlały logotypy oraz hasła reklamowe, dzięki czemu pokazy są idealną atrakcją promującą każdą markę, która stawia na prestiż i futurystyczne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Pełne nowoczesnych rozwiązań gorące kubańskie widowisko zabierające widza w świat kolorów, światła i technologii. Bajkowe choreografie z rekwizytami led (skrzydła isis, ledowe wachlarze, ledowe poi, ledowe kije, świecące stroje). Podczas spektaklu artyści posługują się najwyższej klasy rekwizytami, które w kontrolowany sposób zmieniają kolory w rytm muzyki.

Czas trwania pokazu: 9 minut.
Ilość osób: 3.

Futurystyczny spektakl z wykorzystaniem widowiskowych efektów świetlnych. Artystyczna konfrontacja sztuki manipulacji oraz nowoczesnej technologii laserowej. Oferujemy widowisko pełne nowoczesnych technologii i najnowocześniejszego programowalnego sprzętu elektronicznego. Rekwizyty zmieniają kolory w rytm muzyki, a silnej mocy wiązki laserowe multiplikują i załamują się w rękach artystów.

Czas trwania pokazu: 6 minut.
Ilość osób: 3.

Pełne nowoczesnych rozwiązań widowisko zabierające widza w świat kolorów, światła i technologii. Bajkowe taneczne widowisko z rekwizytami led (skrzydła isis, ledowe wachlarze, ledowe parasolki, świecące stroje) .

Czas trwania jednego pokazu: 2-3 minuty.
Ilość pokazów w trakcie eventu: 1-3.
Ilość osób: 1-3.

Proponujemy oryginalne i nowatorskie podejście do technologii laserowej. Efektem połączenia światła laserowego oraz tańca jest bardzo kreatywny i nowoczesny pokaz, pełen emocji oraz zaskakujących zwrotów akcji, w którym taniec przenika się z laserami, światłem LED oraz efektami specjalnymi.

Czas trwania pokazu: 7 minut.
Ilość osób: 1.

Pozyskanie nowych klientów oraz umocnienie marki to obecnie jedne z najważniejszych elementów udanego marketingu. Dzięki naszym rozwiązaniom potrafimy spełnić oczekiwania stawiane przez współczesną publiczność. Oferujemy wykorzystanie nowoczesnych wizualizacji wyświetlając logotypy firmy, hasła reklamowe promujące markę, nowe produkty czy też niemal dowolne grafiki kojarzące się z marką firmy. Zaprogramowane obrazy mogą zmieniać się zarówno do muzyki, jak i stanowić niezależną atrakcję towarzyszącą innym elementom eventu.

Czas trwania pokazu: 2-3 minuty.
Ilość osób: 1-3.

Ultra-wizualny spektakl manipulacji laserami, w trakcie którego wiązki światła są wyginane, zwielokrotniane i w niezwykły sposób zmieniają się miejscami. Wszystko odbywa się z udziałem dynamicznej muzyki, precyzyjnej choreografii i efektów pirotechnicznych.

Czas trwania pokazu: 3-4 minuty.
Ilość osób: 1.

Bajkowy, pełen kolorów i wdzięku pokaz tańca oraz akrobacji. Zjawiskowa choreografia, która urzekła widzów programu Mam Talent. Czy można kręcić 15-toma kołami na raz, wyginając ciało jednocześnie? Tak! Rekwizyty LED oraz kostium świecący w świetle UV zapewnią widzom niezwykłe doznania wizualne.

Czas trwania pokazu: 5 minut.
Ilość osób: 1.

Koło Cyr to jedna z najmłodszych dziedzin sztuki nowocyrkowej. Pełna innowacyjności akrobatyka w połączeniu z nieszablonowym rekwizytem i nadludzkimi umiejętnościami tworzy fenomenalny spektakl, w trakcie którego artysta wpisany w okrąg, niczym w szkicu Leonarda Da Vinci, tworzy dynamiczne akrobacje.

Czas trwania pokazu: 5 minut.
Ilość osób: 1.

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM