LED / UV / LASER SHOW

FUTURYSTYCZNE WIDOWISKA ŚWIETLNE Z WYKORZYSTANIEM NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII

FUTURYSTYCZNE WIDOWISKA ŚWIETLNE Z WYKORZYSTANIEM NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII

Od lat zachwycamy Polskę naszymi widowiskami. Tworzymy pokazy dedykowane firmom z myślą o ich indywidualnych potrzebach marketingowych. Wykorzystując nowoczesne technologie otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek i występowaliśmy na scenach międzynarodowych festiwali. Nasze rekwizyty możemy zaprogramować tak, by w trakcie pokazu wyświetlały logotypy oraz hasła reklamowe, dzięki czemu pokazy są idealną atrakcją promującą każdą markę, która stawia na prestiż i futurystyczne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

CUBAN LED SHOW

FUTURYSTYCZNY SPEKTAKL Z WYKORZYSTANIEM WIDOWISKOWYCH EFEKTÓW ŚWIETLNYCH.

Efektowne stroje, nowoczesna technologia oraz żywiołowe choreografie w gorących latynoamerykańskich rytmach.

Cuban Led Show to pełne nowoczesnych rozwiązań widowisko zabierające widza w świat kolorów, światła i technologii. Gorące choreografie, najwyższej klasy rekwizyty zmieniające kolory w rytm muzyki oraz profesjonalne efekty pirotechniczne.

Wykorzystując nowoczesne technologie otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek i występowaliśmy na scenach międzynarodowych. Nasze rekwizyty możemy zaprogramować tak, by w trakcie pokazu wyświetlały logotypy oraz hasła reklamowe, dzięki czemu pokazy są idealną atrakcją promującą każdą markę, która stawia na prestiż i futurystyczne rozwiązania.

Czas trwania pokazu: od 9 do 12 minut.

W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 3 do 5 osób.

Artystom towarzyszyć mogą nasze wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Oferujemy pełne nowoczesnych rozwiązań widowisko zabierając widza w świat kolorów, światła i technologii. Dzięki nam obejrzycie bajkowe choreografie z rekwizytami led (skrzydła isis, ledowe wachlarze, ledowe poi, ledowe kije, świecące stroje). Podczas spektaklu artyści posługują się najwyższej klasy rekwizytami, które w kontrolowany sposób zmieniają kolory w rytm muzyki.

MANIPULACJA LASERAMI

FUTURYSTYCZNY SPEKTAKL Z WYKORZYSTANIEM WIDOWISKOWYCH EFEKTÓW ŚWIETLNYCH.

Artystyczna konfrontacja sztuki manipulacji oraz nowoczesnej technologii laserowej.

Oferujemy widowisko pełne nowoczesnych technologii i najnowocześniejszego programowalnego sprzętu elektronicznego. Rekwizyty zmieniają kolory w rytm muzyki, a silnej mocy wiązki laserowe multiplikują i załamują się w rękach artystów. W trakcie pokazu tworzymy piękne i efektowne trójwymiarowe obrazy oraz wspaniałe przestrzenne laserowe kompozycje. Wykorzystując tworzone w trakcie ruchu przestrzenne grafiki pokaz można spersonalizować pod indywidualne potrzeby klienta - wyświetlić hasła reklamowe oraz logotyp firmy.

Podczas pokazu wykorzystujemy interaktywne ledowe tło reagujące na zmiany muzyki w postaci zmieniających kolory punktów światła umieszczonych na scenie wokół artystów.

W trakcie wieczoru wykonujemy 1 pokaz długości od 7 do 10 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 1 do 3 osób.

Artystom towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Futurystyczny spektakl z wykorzystaniem widowiskowych efektów świetlnych. Artystyczna konfrontacja sztuki manipulacji oraz nowoczesnej technologii laserowej. Oferujemy widowisko pełne nowoczesnych technologii i najnowocześniejszego programowalnego sprzętu elektronicznego. Rekwizyty zmieniają kolory w rytm muzyki, a silnej mocy wiązki laserowe multiplikują i załamują się w rękach artystów.

LED DANCE SHOW - TANIEC Z REKWIZYTAMI LED

CZARUJĄCE TANCERKI W WIDOWISKOWYCH SPEKTAKLACH Z REKWIZYTAMI LED.

Nowoczesna technologia w futurystycznych aranżacjach tanecznych.

Oferujemy Państwu pełne nowoczesnych rozwiązań widowisko zabierając widza w świat kolorów, światła i technologii. Nasze pokazy to przede wszystkim emocje i pasja. Tworzymy bajkowe widowisko wykorzystując rekwizyty LED (skrzydła isis, ledowe wachlarze, ledowe parasolki, świecące stroje) w naszych autorskich tanecznych choreografiach.

Nasze tancerki od lat zachwycają swoimi umiejętnościami publiczność w całej Europie. Wykorzystując w pokazach nowoczesne technologie otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek i występowaliśmy na scenach międzynarodowych festiwali. Nasze rekwizyty możemy zaprogramować tak, by w trakcie pokazu wyświetlały logotypy oraz hasła reklamowe, dzięki czemu pokazy są idealną atrakcją promującą każdą markę, która stawia na prestiż i futurystyczne rozwiązania.

Czas trwania jednego pokazu - około 3-4 minut.

W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 1 do 5 tancerek.

Tancerkom towarzyszyć mogą nasze wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Pełne nowoczesnych rozwiązań widowisko zabierające widza w świat kolorów, światła i technologii. Nasze pokazy to przede wszystkim emocje, pasja i zaangażowanie. Stworzymy bajkowe widowisko z rekwizytami led (skrzydła isis, ledowe wachlarze, ledowe parasolki, świecące stroje) .

LASER MAN SHOW

ZAPRASZAMY NA PODRÓŻ W PRZYSZŁOŚĆ!

Pokaz manipulacji laserami na najwyższym poziomie – nie zobaczysz tego nigdzie indziej!

Proponujemy oryginalne i nowatorskie podejście do technologii laserowej. Efektem połączenia światła laserowego oraz tańca jest bardzo kreatywny i nowoczesny pokaz, pełen emocji oraz zaskakujących zwrotów akcji, w którym taniec przenika się z laserami, światłem LED oraz efektami specjalnymi.

Oferta dla wszystkich tych, którzy szukają oryginalnej atrakcji na prestiżowe eventy we wnętrzach. Energetyczna muzyka podkreśla wyjątkowość naszego pokazu.

Tancerz ubrany jest w UNIKATOWĄ ZBROJĘ LED, której efekty świetlne reagują do muzyki. Pokaz wykonywany jest na platformie wysokości jednego metra, która doskonale podkreśla moc pokazu.

Nasz pokaz to niezwykle widowiskowe połączenie tańca oraz technologii.

Czas trwania pokazu: 7 minut

Artyście towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Proponujemy oryginalne i nowatorskie podejście do technologii laserowej. Efektem połączenia światła laserowego oraz tańca jest bardzo kreatywny i nowoczesny pokaz, pełen emocji oraz zaskakujących zwrotów akcji, w którym taniec przenika się z laserami, światłem LED oraz efektami specjalnymi.

LOGO SHOW

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE, INNOWACYJNOŚĆ ORAZ NIESZABLONOWOŚĆ.

Atrakcja dedykowana wymagającym firmom z myślą o ich indywidualnych potrzebach marketingowych.

Pozyskanie nowych klientów oraz umocnienie marki to obecnie jedne z najważniejszych elementów udanego marketingu. Dzięki naszym rozwiązaniom potrafimy spełnić oczekiwania stawiane przez współczesną publiczność. Oferujemy wykorzystanie nowoczesnych wizualizacji wyświetlając logotypy firmy, hasła reklamowe promujące markę, nowe produkty czy też niemal dowolne grafiki kojarzące się z marką firmy. Zaprogramowane obrazy mogą zmieniać się zarówno do muzyki, jak i stanowić niezależną atrakcję towarzyszącą innym elementom eventu.

Artystom towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Czas trwania atrakcji, sposób prezentacji oraz ilość osób uczestniczących w wydarzeniu ustalamy osobno z każdym klientem.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Atrakcja dedykowana wymagającym firmom z myślą o ich indywidualnych potrzebach marketingowych. Oferujemy wykorzystanie nowoczesnych wizualizacji wyświetlając logotypy firmy, hasła reklamowe promujące markę, nowe produkty czy też niemal dowolne grafiki kojarzące się z marką firmy. Zaprogramowane obrazy mogą zmieniać się zarówno do muzyki, jak i stanowić niezależną atrakcję towarzyszącą innym elementom eventu.

DIGITAL MAGIC

FUTURYSTYCZNY SPEKTAKL Z WYKORZYSTANIEM WIDOWISKOWYCH EFEKTÓW ŚWIETLNYCH.

Ultra-wizualny spektakl manipulacji laserami, w trakcie którego wiązki światła są wyginane, zwielokrotniane i w niezwykły sposób zmieniają się miejscami.

Gwarancja najwyższego poziomu iluzji optycznych i wizualnych doznań. Wieloletnie doświadczenie zostało skumulowane w kilkuminutowy spektakl cudów…który każdy będzie chciał nagrać swoim smartphonem. Wszystko odbywa się z udziałem dynamicznej muzyki, precyzyjnej choreografii i efektów pirotechnicznych.

Jeżeli szukacie Państwo pomysłu na widowiskowe otwarcie eventu lub potrzebujecie pokazu, który będzie wyjątkowym, a może i najmocniejszym punktem programu, serdecznie zapraszamy do współpracy!

Czas trwania pokazu: 3-4 minuty.

Artystom towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Ultra-wizualny spektakl manipulacji laserami, w trakcie którego wiązki światła są wyginane, zwielokrotniane i w niezwykły sposób zmieniają się miejscami. Wszystko odbywa się z udziałem dynamicznej muzyki, precyzyjnej choreografii i efektów pirotechnicznych.

LED HULA HOOP

PEŁNE EMOCJI WIDOWISKO AKROBATYKI Z OBRĘCZAMI HULA HOOP.

Nasycony niebywałym pięknem autorski spektakl tańca, zjawiskowa choreografia oraz nowoczesna technologia.

Bajkowy, pełen kolorów i wdzięku pokaz tańca oraz akrobacji. Zjawiskowa choreografia, która urzekła widzów programu Mam Talent. Czy można kręcić 15-toma kołami na raz, wyginając ciało jednocześnie? Tak! Rekwizyty LED oraz kostium świecący w świetle UV zapewnią widzom niezwykłe doznania wizualne.

Pokaz wykona artystka z wieloletnim doświadczeniem estradowym w kraju i za granicą. Wszystkie jej występy pełne są pasji, której całkowicie oddaje się z chwilą wejścia na scenę. Finalistka programu Mam Talent, mistrzyni ekstremalnych akrobacji oraz ceniona na świecie tancerka brzucha.

W trakcie wieczoru artystka wykonuje zazwyczaj 2 różne pokazy. Każdy pokaz trwa około 5 minut.

Artystce towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Bajkowy, pełen kolorów i wdzięku pokaz tańca oraz akrobacji. Zjawiskowa choreografia, która urzekła widzów programu Mam Talent. Czy można kręcić 15-toma kołami na raz, wyginając ciało jednocześnie? Tak! Rekwizyty LED oraz kostium świecący w świetle UV zapewnią widzom niezwykłe doznania wizualne.

CYR WHEEL LED

POKAZ AKROBATYKI I BALANSU W KOLE CYRKOWYM

Widowisko, które zachwyca gracją, wdziękiem, siłą i dynamiką.

Koło Cyr to jedna z najmłodszych dziedzin sztuki nowocyrkowej. Pełna innowacyjności akrobatyka w połączeniu z nieszablonowym rekwizytem i nadludzkimi umiejętnościami tworzy fenomenalny spektakl, w trakcie którego artysta wpisany w okrąg, niczym w szkicu Leonarda Da Vinci, tworzy dynamiczne akrobacje.

W trakcie eventu artysta wykonuje 1 pokaz o długości około 5 minut.

Artyście towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Koło Cyr to jedna z najmłodszych dziedzin sztuki nowocyrkowej. Pełna innowacyjności akrobatyka w połączeniu z nieszablonowym rekwizytem i nadludzkimi umiejętnościami tworzy fenomenalny spektakl, w trakcie którego artysta wpisany w okrąg, niczym w szkicu Leonarda Da Vinci, tworzy dynamiczne akrobacje.

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM