POKAZY ARTYSTYCZNE

PRESTIŻOWE WIDOWISKA ŚWIATOWEJ KLASY ARTYSTÓW

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Pełne emocji i dzikiego temperamentu spektakle taneczne. Profesjonalne tancerki, uczestniczki polskiej edycji programu Mam Talent, mistrzynie Rosji i Turkmenistanu w tańcu i gimnastyce. Szkoliły się u najlepszych światowych choreografów. Występowały na dużych scenach całego świata. Przeniesiemy was w świat gorących rytmów!

Profesjonalne widowiska muzyczne w wykonaniu najlepszych muzyków. Pokazy zarówno na dużych scenach, jak i kameralne występy w niewielkich przestrzeniach. Pełne widowiska, jak i sety muzyczne grane na małych scenach. Porwiemy i zachwycimy widza najwyższej jakości widowiskami muzycznymi.

Malowanie piaskiem to jedna z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających form opowiadania historii na oczach widzów. Artysta przesypując piasek po szklanej tafli tworzy piękne obrazy – rysuje twarze, scenerie oraz przedmioty, scena po scenie budując pełne emocji historie. Tworzone historie można dopasować do tematyki eventu oraz wykorzystać jako element promocji marki.

Profesjonalne pokazy akrobatyczne. Występujemy podczas dużych wydarzeń, promujemy marki, pojawiamy się w programach telewizyjnych oraz w teledyskach. Otwieramy imprezy sportowe, występujemy na scenach międzynarodowych festiwali. Porywamy i zachwycamy widzów najwyższej jakości widowiskami.

Widowiska dedykowane firmom z myślą o ich indywidualnych potrzebach marketingowych. Wykorzystując nowoczesne technologie otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek i występowaliśmy na scenach międzynarodowych festiwali. Nasze rekwizyty możemy zaprogramować tak, by w trakcie pokazu wyświetlały logotypy oraz hasła reklamowe, dzięki czemu pokazy są idealną atrakcją promującą każdą markę, która stawia na prestiż i futurystyczne rozwiązania.

Profesjonalne widowiska fireshow w wykonaniu tancerzy ognia. Wykonujemy pokazy na dużych scenach, jak i kameralne występy w niewielkich przestrzeniach. Otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek. Nasi artyści z największą przyjemnością dostosują się do wymagań stawianych przez najbardziej wymagających klientów. Porwiemy i zachwycimy widza najwyższej jakości widowiskami.

Dwukrotny półfinalista programu „MAM TALENT”, trzykrotny rekordzista świata w połykaniu mieczy, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Połykaczy Mieczy, nominowany do tytułu “Osobowość Roku 2017”, międzynarodowy artysta znany ze scen całego świata – występował między innymi we Francji, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej. Od lat zachwyca widzów swoimi pokazami oferując pełne emocji, niesamowite show.

Zachwycające pokazy, które od angażują publiczność do zabawy i interakcji. Widowiska dopasowane zarówno do dużych scen, jak i małych przestrzeni.  Połączenie autorskich rozwiązań oraz tricków znanych z programów telewizyjnych. Pokazy iluzji to zapadająca w pamięć rozrywka na wysokim poziomie. Idealna propozycja dla eventów firmowych, uroczystości weselnych oraz imprez biznesowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszych wykonawców z bogatym dorobkiem artystycznym. Występowaliśmy na dużych scenach całego świata, promowaliśmy marki, wielokrotnie pojawialiśmy się w programach telewizyjnych oraz w teledyskach. Dysponujemy rozmaitością strojów, bogatym wachlarzem umiejętności oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy na scenie.

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM