POKAZY ARTYSTYCZNE

PRESTIŻOWE WIDOWISKA ŚWIATOWEJ KLASY ARTYSTÓW

OFERUJEMY PROFESJONALNĄ OPRAWĘ ARTYSTYCZNĄ WYDARZEŃ

Organizujemy pokazy i widowiska artystyczne podczas oficjalnych wydarzeń medialnych, eventów firmowych, gal sportowych, festiwali tematycznych, imprez plenerowych oraz uroczystości weselnych. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszych wykonawców z bogatym dorobkiem artystycznym. Występowaliśmy na dużych scenach całego świata, promowaliśmy marki, wielokrotnie pojawialiśmy się w programach telewizyjnych oraz w teledyskach. Dysponujemy rozmaitością strojów, bogatym wachlarzem umiejętności oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy na scenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WIDOWISKA TANECZNE I MUZYCZNE

REWIA TANECZNA

PROFESJONALNA REWIA SAMBY I TAŃCÓW LATYNOAMERYKAŃSKICH

Piękne tancerki, egzotyczne stroje i zjawiskowe choreografie.

Od lat zachwycamy Polskę swoimi widowiskami. Oferujemy pełne emocji i dzikiego temperamentu spektakle taneczne. Przeniesiemy was w świat gorących krajów Ameryki Łacińskiej, gdzie na własne oczy zobaczycie rozgrzewające zmysły pokazy taneczne - samba, rumba, cha-cha, mambo, salsa oraz egzotyczny taniec z rekwizytami (skrzydła, woale, wachlarze). Nasze widowiska są gwarancją niesamowitej zabawy w rytmie egzotycznej muzyki i pozostaną w pamięci gości na długie lata.

Tańczyliśmy podczas dużych wydarzeń, promowaliśmy marki, występowaliśmy na międzynarodowych festiwalach, wielokrotnie pojawialiśmy się w programach telewizyjnych („Mam Talent”, „Pytanie na śniadanie”, „Sylwester z Polsatem”, „Dzień dobry TVN”) oraz w teledyskach (współpracowaliśmy między innymi z Cleo oraz Marylą Rodowicz). Nasza rewia to wyłącznie profesjonalne tancerki, które w swoich karierach pracowały na scenach całego świata, szkoliły się u najlepszych światowych choreografów i nieustannie rozwijają się w swojej pasji.

W trakcie wieczoru wykonujemy 3 różne pokazy. Każdy pokaz trwa około 3-5 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 2 do 9 tancerek.

Tancerkom towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

PROFESJONALNA REWIA SAMBY I TAŃCÓW LATYNOAMERYKAŃSKICH

MAGIC LED DANCE - TANIEC Z REKWIZYTAMI LED

CZARUJĄCE TANCERKI W WIDOWISKOWYCH SPEKTAKLACH Z REKWIZYTAMI LED.

Nowoczesna technologia w futurystycznych aranżacjach tanecznych.

Oferujemy Państwu pełne nowoczesnych rozwiązań widowisko zabierając widza w świat kolorów, światła i technologii. Nasze pokazy to przede wszystkim emocje, pasja i zaangażowanie. Stworzymy bajkowe widowisko z rekwizytami led (skrzydła isis, ledowe wachlarze, ledowe parasolki, świecące stroje) oraz z wykorzystaniem technologii laserowej (taniec z laserowymi pazurami, manipulacja i multiplikacja laserów w dłoniach).

Nasze tancerki od lat zachwycają swoimi umiejętnościami publiczność w całej Europie. Wykorzystując w pokazach nowoczesne technologie otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek i występowaliśmy na scenach międzynarodowych festiwali. Nasze rekwizyty możemy zaprogramować tak, by w trakcie pokazu wyświetlały logotypy oraz hasła reklamowe, dzięki czemu pokazy są idealną atrakcją promującą każdą markę, która stawia na prestiż i futurystyczne rozwiązania.

W trakcie wieczoru wykonujemy 2-3 różne pokazy. Każdy pokaz trwa około 4-5 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 1 do 3 osób.

Artystom towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

CZARUJĄCE TANCERKI W WIDOWISKOWYCH SPEKTAKLACH Z REKWIZYTAMI LED

TANIEC ORIENTALNY

BARWNY SPEKTAKL TANECZNY PORYWAJĄCY WIDZA W MAGICZNY ŚWIAT ORIENTU.

Piękne tancerki, bogato zdobione stroje i egzotyczne orientalne choreografie.

Barwne i tajemnicze królestwo orientu od zawsze fascynowało i zadziwiało. Oferujemy fantastyczne widowisko rodem z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Z nami przeniesiesz się do świata pełnego magii, burzącej krew w żyłach muzyki, zmysłowych zapachów, bogatych strojów i pięknych tancerek. Zachwycimy wyjątkowymi i egzotycznymi choreografiami - klasycznym tańcem arabskim, tureckim oraz egipskim, jak również tańcem z wykorzystaniem orientalnych rekwizytów - kolorowych woali, skrzydeł isis, wachlarzy i prawdziwych mieczy.

Nasze widowiska są gwarancją fantastycznej zabawy w rytmie egzotycznej muzyki. Nasze tancerki od lat zachwycają publiczność na scenach całej Europy. Otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek, występowaliśmy na scenach międzynarodowych festiwali, wielokrotnie można nas było podziwiać w programach telewizyjnych oraz w teledyskach gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nasze tancerki to gwarancja profesjonalizmu, gorącej pasji do tańca i najwyższej jakości poziomu artystycznego.

W trakcie wieczoru wykonujemy 3 różne pokazy. Każdy pokaz trwa około 3-5 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 2 do 5 osób.
Tancerkom towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

BARWNE WIDOWISKO TANECZNE PORYWAJĄCE WIDZA W MAGICZNY ŚWIAT ORIENTU

MAGIC VIOLIN SHOW

FUZJA KLASYCZNYCH BRZMIEŃ I NOWOCZESNYCH ARANŻACJI.

Magiczny spektakl w wykonaniu uwielbianej przez polską publiczność wirtuozki skrzypiec.

Artystka wprowadza słuchacza w świat muzycznej magii, czarując niezwykle energetyzującymi interpretacjami i porywającymi aranżacjami. Kreuje widowiska w różnych stylach - od ponadczasowej klasyki poprzez pop, jazz, elektronikę, muzykę filmową i muzyczne improwizacje. Każdy jej występ jest wyjątkowy i doskonale dopracowany pod kątem muzycznym oraz wizualnym, dzięki czemu artystka od lat urozmaica swoim talentem zamknięte eventy firmowe, kameralne koncerty klubowe, a także duże wydarzenia sportowe.

Oferujemy światowej klasy widowisko muzyczne, które porwie i zachwyci każdego widza. Występujemy zarówno na dużych galach, jak i na małych kameralnych scenach. Dźwięk przekazywany jest za pomocą systemu bezprzewodowego, dzięki czemu nasza artystka może się swobodnie poruszać nie tylko po samej scenie, ale także tanecznym krokiem wychodzić między zgromadzonych gości.

W trakcie wieczoru wykonujemy 3 różne pokazy. Każdy pokaz trwa około 3-5 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 1 do 5 osób.

Skrzypaczce towarzyszyć mogą profesjonalne tancerki naszej rewii tanecznej, wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

FUZJA KLASYCZNYCH BRZMIEŃ I NOWOCZESNYCH ARANŻACJI ŚWIATOWEJ KLASY WIRTUOZKI

BURLESQUE SHOW - REWIA MUSICALOWA

KWINTESENCJA KOBIECOŚCI W INTRYGUJĄCYM POKAZIE ZMYSŁOWEGO TAŃCA.

Niepowtarzalne widowisko nawiązujące do tradycji nowojorskiego Broadway’u.

Oferujemy pełne ekspresji pokazy łączące elementy teatru tańca oraz rewii musicalowej. Zmysłowy widowisko, którego przygotowany z klasą oraz wyczuciem smaku program zachwyca, a jednocześnie onieśmiela publiczność. Zabierzemy was w świat złota i klejnotów, pereł i diamentów, bogato zdobionych kostiumów, wyrazistego makijażu, kobiecego wdzięku i zmysłowej kokieterii. Dzięki nam przeniesiesz się w lata dwudzieste i zasmakujesz emocji podczas widowisk, których nie powstydziłyby się największe nowojorskie rewie musicalowe – Great Gatsby, Pin Up, London Cabaret, czy też samo Moulin Rouge.

Od lat zachwycamy widzów na scenach całego kraju. Nasze tancerki to gwarancja profesjonalizmu, gorącej pasji do tańca i najwyższej jakości poziomu artystycznego. Tworzymy oryginalne widowiska dopasowane do najbardziej wymagającej publiczności.

W trakcie wieczoru wykonujemy 3 różne pokazy. Każdy pokaz trwa około 3-5 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 2 do 5 osób.

Tancerkom towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

KWINTESENCJA KOBIECOŚCI W INTRYGUJĄCYM POKAZIE ZMYSŁOWEGO TAŃCA W KLIMACIE NOWOJORSKIEGO BROADWAY’U

TRIBAL DANCE

Fuzja tradycyjnego tańca orientalnego oraz innych gatunków tanecznych – etnicznych tańców północnoafrykańskich i indyjskich oraz flamenco.

Początki Tribal Dance sięgają lat 70. dwudziestego wieku. Od klasycznego tańca brzucha odróżnia go przede wszystkim mocna postawa zaczerpnięta z flamenco, jak również bogato zdobione stroje w stonowanych kolorach.

Tancerka swoim tańcem wręcz hipnotyzuje publikę niezwykłym pokazem umiejętności i pięknem kobiecego ciała. Mistyczny charakter dopełnia bogaty strój podkreślający wdzięk artystki oraz rekwizyty, które oczarują i przeniosą widza w świat legend i baśni bliskiego wschodu.

Pokaz tańca tribal wykonany może zostać również z płonącymi wachlarzami oraz ognistymi rekwizytami.

W trakcie wieczoru artystka wykonuje 2 różne pokazy. Każdy pokaz trwa zazwyczaj około 3-5 minut.

Tancerce towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

MISTYCZNA FUZJA TRADYCYJNEGO TAŃCA ORIENTALNEGO ORAZ INNYCH GATUNKÓW TANECZNYCH

ORIENTALNY TEATR OGNIA

BAŚNIOWE ORIENTALNE WIDOWISKO Z WYKORZYSTANIEM PŁONĄCYCH REKWIZYTÓW.

Nasycony pięknem, drapieżnością i efektowną choreografią autorski spektakl teatru ognia.

Oferujemy przepiękny spektakl orientalnego tańca, bajkowych strojów, płonących rekwizytów oraz efektów pirotechnicznych. Z nami przeniesiesz się do świata pełnego magii, burzącej krew w żyłach muzyki, zmysłowych zapachów i pięknych tancerek. Zachwycimy wyjątkowymi i egzotycznymi choreografiami - klasycznym tańcem arabskim oraz tureckim w pięknej ognistej scenografii.

Nasze widowiska są gwarancją fantastycznej zabawy w rytmie egzotycznej muzyki. Pokaz dostępny jest w dwóch wariantach - w formie plenerowej oraz jako atrakcja w pomieszczeniach zamkniętych. Całość występu dopełniają piękne stroje oraz ognista scenografia.

W trakcie eventu wykonujemy 1 pokaz o długości 15-20 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 3 do 5 osób.

Artystom towarzyszyć mogą profesjonalne wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

BAŚNIOWE ORIENTALNE WIDOWISKO Z WYKORZYSTANIEM PŁONĄCYCH REKWIZYTÓW

POKAZY AKROBATYCZNE

AKROBATYKA POWIETRZNA NA KOLE

ZMYSŁOWY POKAZ AKROBATYKI I KOBIECEGO WDZIĘKU.

Taniec współczesny, akrobatyka powietrzna i gimnastyka artystyczna na najwyższym światowym poziomie.

Oferujemy niesamowite powietrzne widowisko fenomenalnej artystki i certyfikowanej instruktorki tańca oraz akrobatyki. Artystka unosi się w powietrzu na specjalnie do tego celu skonstruowanym kole i prezentuje niesamowite figury akrobatyczne podczas widowiska, którym zachwyciła już publiczność na dużych scenach całej Polski.

Pokaz na kole to jedna z najbardziej widowiskowych form akrobatyki powietrznej. Idealnie wpasuje się na wszelkie wydarzenia, gdzie tylko istnieją techniczne możliwości podwieszenia naszej konstrukcji.

Od lat zachwycamy widzów na scenach całego kraju. Nasze pokazy to gwarancja profesjonalizmu, gorącej pasji do tańca i najwyższej jakości poziomu artystycznego. Tworzymy oryginalne widowiska dopasowane do najbardziej wymagającej publiczności.

W trakcie wieczoru artystka wykonuje 1-2 różne pokazy. Każdy pokaz trwa około 4-5 minut.

Widowisku towarzyszyć mogą profesjonalne tancerki naszej rewii tanecznej, wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

ZMYSŁOWY POKAZ AKROBATYKI I KOBIECEGO WDZIĘKU NA WISZĄCYM KOLE

TANIEC NA SZARFACH

PRZEPIĘKNA FORMA POWIETRZNEGO WIDOWISKA Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI I TAŃCA.

Spektakl pełen wzruszających emocji i zapierających dech w piersiach akrobacji.

Taniec na szarfach to jedna z najpiękniejszych atrakcji pojawiających się na eventach. Oferujemy fantastyczny pokaz powietrznych akrobacji w wykonaniu fenomenalnej artystki i certyfikowanej instruktorki tańca oraz akrobatyki. Artystka prezentuje niesamowite figury akrobatyczne na dwóch podwieszonych pod sufitem szarfach akrobatycznych. Widowisko dostarczy niesamowitych emocji i zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza.

Od lat zachwycamy widzów na scenach całego kraju. Nasze pokazy to gwarancja profesjonalizmu, gorącej pasji do tańca i najwyższej jakości poziomu artystycznego. Tworzymy oryginalne widowiska dopasowane do najbardziej wymagającej publiczności.

W trakcie wieczoru artystka wykonuje 1-2 różne pokazy. Każdy pokaz trwa zazwyczaj około 4-5 minut.

Widowisku towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

PRZEPIĘKNA FORMA POWIETRZNEGO WIDOWISKA Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI I TAŃCA NA SZARFACH AKROBATYCZNYCH

POLE DANCE

AKROBATYKA, GIMNASTYKA I TANIEC W NAJPIĘKNIEJSZEJ POSTACI.

Widowisko, które zachwyca gracją, wdziękiem, siłą i dynamiką.

Oferujemy niesamowite widowisko fenomenalnej artystki i certyfikowanej instruktorki tańca oraz akrobatyki. Artystka wykorzystując drążek pionowy prezentuje niesamowite figury akrobatyczne. Widowisko dostarczy niesamowitą ilość emocji i zachwyci każdego widza. W zależności od rodzaju eventu pokaz może przybrać formę sportową lub wieczorową.

Od lat zachwycamy widzów na scenach całego kraju. Nasze pokazy to gwarancja profesjonalizmu, gorącej pasji do tańca i najwyższej jakości poziomu artystycznego. Tworzymy oryginalne widowiska dopasowane do najbardziej wymagającej publiczności.

W trakcie wieczoru artystka wykonuje 1-2 różne pokazy. Każdy pokaz trwa zazwyczaj około 4-5 minut.

Widowisku towarzyszyć mogą profesjonalne tancerki naszej rewii tanecznej, wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

AKROBATYKA, GIMNASTYKA I TANIEC NOWOCZESNY W NAJPIĘKNIEJSZEJ POSTACI

AKROBATYKA NA KOLE LYRA

AKROBATYCZNE WIDOWISKO PEŁNE WDZIĘKU I DYNAMIKI.

Naziemna alternatywa dla pokazów akrobatyki powietrznej.

Oferujemy niesamowite widowisko fenomenalnej artystki i certyfikowanej instruktorki tańca oraz akrobatyki. Artystka wykorzystując pionowe wolnostojące koło lyra prezentuje niesamowite figury akrobatyczne. Widowisko dostarczy niesamowitą ilość emocji i zachwyci każdego widza.

Od lat zachwycamy widzów na scenach całego kraju. Nasze pokazy to gwarancja profesjonalizmu, gorącej pasji do tańca i najwyższej jakości poziomu artystycznego. Tworzymy oryginalne widowiska dopasowane do najbardziej wymagającej publiczności.

W trakcie wieczoru artystka wykonuje 1-2 różne pokazy. Każdy pokaz trwa zazwyczaj około 4-5 minut.

Widowisku towarzyszyć mogą profesjonalne tancerki naszej rewii tanecznej, wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

PEŁNE WDZIĘKU I DYNAMIKI AKROBATYCZNE WIDOWISKO NA STOJĄCYM KOLE

KONTORSJONISTYKA

NIEZWYKŁY POKAZ EKSTREMALNEJ GIMNASTYKI.

Widowisko, w którym rzeczy niemożliwe stają się realne.

Oferujemy Państwu tajemniczy, trzymający w napięciu pokaz kontorsjonistyki i ekstremalnych akrobacji, w którym dzięki swoim wyjątkowo rzadkim umiejętnościom artystka przyjmuje nieosiągalne dla przeciętnego człowieka pozy. Ze względu na swoją niezwykłość pokaz zaskakuje nawet doświadczone oko i zostaje w pamięci. Występ wykonywany jest na majestatycznym, bardzo eleganckim, okrągłym podeście.

Pokaz wykona artystka z wieloletnim doświadczeniem estradowym w kraju i za granicą. Wszystkie jej występy pełne są pasji i szacunku do publiczności, której całkowicie oddaje się z chwilą wejścia na scenę. Finalistka programu Mam Talent, mistrzyni ekstremalnych akrobacji oraz ceniona na świecie tancerka brzucha.

W trakcie wieczoru artystka zazwyczaj wykonuje 2 różne pokazy. Każdy pokaz trwa około 5 minut.

Artystce towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

NIEZWYKŁY POKAZ EKSTREMALNEJ GIMNASTYKI I EKSTREMALNEGO ROZCIĄGANIA CIAŁA

AKROBATYKA W KOLE CYR

POKAZ AKROBATYKI I BALANSU W KOLE CYRKOWYM

Widowisko, które zachwyca gracją, wdziękiem, siłą i dynamiką.

Koło Cyr to jedna z najmłodszych dziedzin sztuki nowocyrkowej. Pełna innowacyjności akrobatyka w połączeniu z nieszablonowym rekwizytem i nadludzkimi umiejętnościami tworzy fenomenalny spektakl, w trakcie którego artysta wpisany w okrąg, niczym w szkicu Leonarda Da Vinci, tworzy dynamiczne akrobacje.

W trakcie eventu artysta wykonuje 1 pokaz o długości około 5 minut.

Artyście towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

POKAZ AKROBATYKI W KOLE CYRKOWYM

HULA HOOP

PEŁNE EMOCJI WIDOWISKO AKROBATYKI Z OBRĘCZAMI HULA HOOP.

Nasycony niebywałym pięknem autorski spektakl tańca, zjawiskowa choreografia oraz nowoczesna technologia.

Bajkowy, pełen kolorów i wdzięku pokaz tańca oraz akrobacji. Zjawiskowa choreografia, która urzekła widzów programu Mam Talent. Czy można kręcić 15-toma kołami na raz, wyginając ciało jednocześnie? Tak! Rekwizyty LED oraz kostium świecący w świetle UV zapewnią widzom niezwykłe doznania wizualne.

Pokaz wykona artystka z wieloletnim doświadczeniem estradowym w kraju i za granicą. Wszystkie jej występy pełne są pasji, której całkowicie oddaje się z chwilą wejścia na scenę. Finalistka programu Mam Talent, mistrzyni ekstremalnych akrobacji oraz ceniona na świecie tancerka brzucha.

W trakcie wieczoru artystka wykonuje zazwyczaj 2 różne pokazy. Każdy pokaz trwa około 5 minut.

Artystce towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

FUTURYSTYCZNE WIDOWISKO AKROBATYKI Z LEDOWYMI OBRĘCZAMI HULA HOOP

EKWILIBRYSTYKA

POKAZ AKROBATYKI I BALANSU NA WOLNEJ DRABINIE EKWILIBRYSTYCZNEJ.

Widowisko, w którym rzeczy niewykonalne stają się możliwe.

Drabina jest „naziemnym”, bardzo rzadkim rekwizytem. Pokaz ma tę przewagę nad tradycyjną formą akrobatyki, że wykonywany jest na wysokości kilku metrów, dzięki czemu publiczność nawet z daleka może podziwiać niesamowite umiejętności artysty. Akrobata wspina się po szczeblach, skacze, przebiega po drabinie i żongluje na jej szczycie. Dopełnieniem pokazu jest akrobatyka na wysokim jednokołowym monocyklu oraz klasyczna żonglerka wieloma przedmiotami.

W trakcie wieczoru artysta wykonuje 1 pokaz o długości około 10 minut.

Artyście towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

POKAZ AKROBATYKI I BALANSU NA WOLNEJ DRABINIE EKWILIBRYSTYCZNEJ

ILUZJONIŚCI

ILUZJA SCENICZNA

PEŁNY HUMORU POKAZ ILUZJI SKROJONY NA POTRZEBY EVENTÓW FIRMOWYCH.

Interaktywne magiczne widowisko. które angażuje publiczność do wspólnej zabawy i interakcji.

W trakcie pokazu iluzjonista prezentuje magiczne efekty, fenomenalną zręczność dłoni oraz perfekcyjne odwracanie uwagi. Nasz pokaz to połączenie innowacyjnych rozwiązań oraz autorskich tricków. Całość doprawiona humorem i aktywnym udziałem widzów asystujących artyście to idealna atrakcja na imprezy firmowe oraz imprezy plenerowe.

Pokaz iluzjonisty to jedna z najbardziej prestiżowych atrakcji na imprezy firmowe. Wyrazy zdziwienia i zaskoczenia publiczności oraz zachwyt na ich twarzach to gwarancja tego, że to właśnie Twój event zostanie zapamiętany spośród setek innych wydarzeń. Widowisko dopasowane jest zarówno do dużych scen, jak i małych przestrzeni.

Pokaz wykonujemy w dwóch wariantach:
- Pokaz iluzji klasycznej - 30-minutowe widowisko na luźne imprezy integracyjne, imprezy plenerowe oraz mniej formalne wydarzenia
- Pokaz VIP - 30-minutowe widowisko idealne na oficjalne gale, bankiety oraz prestiżowe wydarzenia, dostosowane formą i treścią do wysokiego poziomu wydarzenia

Artyście towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

PEŁNY HUMORU POKAZ ILUZJI SKROJONY NA POTRZEBY EVENTÓW FIRMOWYCH

ILUZJA STOLIKOWA

NIEZWYKŁY POKAZ ILUZJI KILKANAŚCIE CENTYMETRÓW OD OCZU TWOICH GOŚCI.

Występ, w którym rzeczy niemożliwe dzieją się na wyciągniecie ręki.

Przedmioty znikają, pojawiają się znikąd, a także transformują w dłoniach Twoich gości. Elegancki garnitur, nienaganne maniery, mocne efekty i niezapomniane przeżycia – iluzja z bliska to prestiżowa atrakcja skrojona idealnie na potrzeby Twojego eventu.

W trakcie pokazu iluzjonista porusza się między zebranymi osobami w dowolnym wskazanym przez organizatora miejscu. Iluzjonista prezentuje kilkunastominutowe interaktywne show, w trakcie którego widzowie nie są tylko biernymi obserwatorami, ale również decydują o przebiegu pokazu, a przede wszystkim - fantastycznie się bawią oglądanym magicznym spektaklem.

W trakcie wieczoru czarujemy zazwyczaj od 2 do 4 godzin. Przy każdej grupie gości iluzjonista zatrzymuje się zazwyczaj na czas od 5 do 15 minut.

W trakcie jednego wieczoru w zależności od ilości osób i wielkości pomieszczenia gościom czarować może kilku iluzjonistów.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

NIEZWYKŁY POKAZ ILUZJI KILKANAŚCIE CENTYMETRÓW OD OCZU TWOICH GOŚCI

POŁYKACZ MIECZY

ZAPIERAJĄCE DECH W PIERSIACH EKSTREMALNE WIDOWISKO ŚWIATOWEJ KLASY POŁYKACZA MIECZY.

Prestiżowy pokaz z wykorzystaniem elementów współczesnej iluzji, zręcznej manipulacji oraz dozy niebezpieczeństwa.

Oferujemy jedyny w Polsce ekstremalny pokaz iluzji. Widowisko doprawiane elementami manipulacji, żonglerki oraz współczesnych sztuk fakirskich. Spektakl niebywałych umiejętności, doskonałej interakcji i energetyzującego temperamentu. W trakcie widowiska artysta połyka miecze, połyka ogień, przekracza bariery możliwości ludzkiego organizmu oraz niczym sam Harry Houdini wykonuje ekstremalne uwolnienia.

W pokazie wystąpi światowej klasy ekstremalny artysta, wielokrotny rekordzista świata, pierwszy w historii Polak połykający miecze, dwukrotny półfinalista programu „MAM TALENT”, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Połykaczy Mieczy, międzynarodowy artysta znany ze scen całego świata – występował między innymi we Francji, Hiszpanii, Irlandii, Emiratach Arabskich, Maroku, Anglii, Portugalii, Danii, Szwecji. Dzięki niebywałym umiejętnościom, doskonałej interakcji i niesłychanej energii artysta od lat zachwyca widzów swoimi pokazami oferując pełne emocji, jedyne w swoim rodzaju, niesamowite show.

W trakcie eventu artysta wykonuje 1 pokaz długości około 30 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 1 do 3 osób. Artyście towarzyszyć mogą profesjonalne tancerki, wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

ZAPIERAJĄCE DECH W PIERSIACH EKSTREMALNE WIDOWISKO ŚWIATOWEJ KLASY POŁYKACZA MIECZY

JAWS OF DEATH

SPEKTAKULARNY POKAZ Z DZIEDZINI ESKAPOLOGII.

Widowisko inspirowane jedną z wielkich ucieczek fenomenalnego Harrego Houdiniego ``Upside Down Straight Jacket Escape``.

Artysta krępowany jest kaftanem bezpieczeństwa i podwieszany na linie kilka metrów nad ziemią pod ogromną stalową konstrukcją, która niczym szczęki w każdej chwili może poćwiartować artystę. W trakcie pokazu artyście towarzyszą piękne tancerki, które swoim urokiem dodają widowisku wdzięku i pikanterii. Pokaz należy do wyjątkowo niebezpiecznych i wymaga obecności ratowników medycznych. W trakcie jego wykonywania w pobliżu sceny nie może znajdować się żadna osoba. Pokaz może być wykonywany zarówno w warunkach plenerowych (na dźwigu bądź podnośniku), jak również w pomieszczeniach zamkniętych metodą alpinistyczną.

W pokazie wystąpi światowej klasy ekstremalny artysta, wielokrotny rekordzista świata, pierwszy w historii Polak połykający miecze, dwukrotny półfinalista programu „MAM TALENT”, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Połykaczy Mieczy, międzynarodowy artysta znany ze scen całego świata – występował między innymi we Francji, Hiszpanii, Irlandii, Emiratach Arabskich, Maroku, Anglii, Portugalii, Danii, Szwecji. Dzięki niebywałym umiejętnościom, doskonałej interakcji i niesłychanej energii artysta od lat zachwyca widzów oferując pełne emocji, jedyne w swoim rodzaju, niesamowite show.

Całe widowisko może trwać od 10 do 30 minut, w zależności od potrzeb eventu. Artyście towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

SPEKTAKULARNY POKAZ Z DZIEDZINI ESKAPOLOGII – SZCZĘKI ŚMIERCI

UNDERWATER ESCAPE

EKSTREMALNIE NIEBEZPIECZNE WIDOWISKO Z DZIEDZINY ESKAPOLOGII.

Pokaz inspirowany wyczynami fenomenalnego i ponadczasowego iluzjonisty Harrego Houdiniego - ``The Chinese Water Torture Cell``.

Artysta krępowany jest kajdanami oraz łańcuchami, a następnie wrzucany do zbiornika z wodą. Wieko zbiornika zamykane jest kłódkami, zaś artysta bez dostępu tlenu w jak najszybszym czasie musi pozbyć się krępujących go łańcuchów i otworzyć wytrychami wieko zbiornika. W trakcie widowiska artyście na scenie towarzyszą piękne tancerki. Widowisko jest wyjątkowo niebezpieczne, wykonywane wyłącznie pod nadzorem ratowników medycznych. Pokaz ``Underwater Escape`` prezentowany był w półfinale VI edycji programu Mam Talent.

W pokazie wystąpi światowej klasy ekstremalny artysta, wielokrotny rekordzista świata, pierwszy w historii Polak połykający miecze, dwukrotny półfinalista programu „MAM TALENT”, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Połykaczy Mieczy, międzynarodowy artysta znany ze scen całego świata – występował między innymi we Francji, Hiszpanii, Irlandii, Emiratach Arabskich, Maroku, Anglii, Portugalii, Danii, Szwecji. Dzięki niebywałym umiejętnościom, doskonałej interakcji i niesłychanej energii artysta od lat zachwyca widzów oferując pełne emocji, jedyne w swoim rodzaju, niesamowite show.

Całe widowisko może trwać od 10 do 30 minut, w zależności od potrzeb eventu. Artyście towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

EKSTREMALNIE NIEBEZPIECZNE WIDOWISKO Z DZIEDZINY ESKAPOLOGII – UCIECZKA ZE ZBIORNIKA Z WODĄ

UPSIDE DOWN ESCAPE

SPEKTAKULARNY POKAZ Z DZIEDZINI ESKAPOLOGII.

Widowisko inspirowane jedną z wielkich ucieczek fenomenalnego Harrego Houdiniego ``Upside Down Straight Jacket Escape``.

Artysta krępowany jest kaftanem bezpieczeństwa i podwieszany na linie kilka metrów nad ziemią. W trakcie pokazu artyście towarzyszą piękne tancerki, które swoim urokiem dodają widowisku wdzięku i pikanterii. Pokaz należy do wyjątkowo niebezpiecznych i wymaga obecności ratowników medycznych. W trakcie jego wykonywania w pobliżu sceny nie może znajdować się żadna osoba. Pokaz może być wykonywany zarówno w warunkach plenerowych (na dźwigu bądź podnośniku), jak również w pomieszczeniach zamkniętych metodą alpinistyczną.

W pokazie wystąpi światowej klasy ekstremalny artysta, wielokrotny rekordzista świata, pierwszy w historii Polak połykający miecze, dwukrotny półfinalista programu „MAM TALENT”, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Połykaczy Mieczy, międzynarodowy artysta znany ze scen całego świata – występował między innymi we Francji, Hiszpanii, Irlandii, Emiratach Arabskich, Maroku, Anglii, Portugalii, Danii, Szwecji. Dzięki niebywałym umiejętnościom, doskonałej interakcji i niesłychanej energii artysta od lat zachwyca widzów oferując pełne emocji, jedyne w swoim rodzaju, niesamowite show.

Całe widowisko może trwać od 10 do 30 minut, w zależności od potrzeb eventu. Artyście towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

SPEKTAKULARNY POKAZ Z DZIEDZINI ESKAPOLOGII – PODWIESZANA UCIECZKA Z KAFTANA BEZPIECZEŃSTWA

WIDOWISKA TECHNOLOGICZNE

LIGHT SHOW

FUTURYSTYCZNY SPEKTAKL Z WYKORZYSTANIEM WIDOWISKOWYCH EFEKTÓW ŚWIETLNYCH.

Efektowne stroje, nowoczesna technologia oraz zjawiskowe choreografie.

Pokaz Light Show to fantastyczna alternatywa dla pokazów ogniowych. Oferujemy pełne nowoczesnych rozwiązań widowisko zabierając widza w świat kolorów, światła i technologii. Dzięki nam obejrzycie bajkowe choreografie z rekwizytami led (skrzydła isis, ledowe wachlarze, ledowe poi, ledowe kije, świecące stroje). Podczas spektaklu artyści posługują się najwyższej klasy rekwizytami, które w kontrolowany sposób zmieniają kolory w rytm muzyki.

Wykorzystując nowoczesne technologie otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek i występowaliśmy na scenach międzynarodowych festiwali. Nasze rekwizyty możemy zaprogramować tak, by w trakcie pokazu wyświetlały logotypy oraz hasła reklamowe, dzięki czemu pokazy są idealną atrakcją promującą każdą markę, która stawia na prestiż i futurystyczne rozwiązania.

W trakcie eventu wykonujemy 1 pokaz długości około 15 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 3 do 5 osób.

Artystom towarzyszyć mogą profesjonalne wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

FUTURYSTYCZNY SPEKTAKL Z WYKORZYSTANIEM WIDOWISKOWYCH EFEKTÓW ŚWIETLNYCH

LOGO SHOW

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE, INNOWACYJNOŚĆ ORAZ NIESZABLONOWOŚĆ.

Atrakcja dedykowana wymagającym firmom z myślą o ich indywidualnych potrzebach marketingowych.

Pozyskanie nowych klientów oraz umocnienie marki to obecnie jedne z najważniejszych elementów udanego marketingu. Dzięki naszym rozwiązaniom potrafimy spełnić oczekiwania stawiane przez współczesną publiczność. Oferujemy wykorzystanie nowoczesnych wizualizacji wyświetlając logotypy firmy, hasła reklamowe promujące markę, nowe produkty czy też niemal dowolne grafiki kojarzące się z marką firmy. Zaprogramowane obrazy mogą zmieniać się zarówno do muzyki, jak i stanowić niezależną atrakcję towarzyszącą innym elementom eventu.

Artystom towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Czas trwania atrakcji, sposób prezentacji oraz ilość osób uczestniczących w wydarzeniu ustalamy osobno z każdym klientem.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

ATRAKCJA DEDYKOWANA WYMAGAJĄCYM FIRMOM Z MYŚLĄ O ICH INDYWIDUALNYCH POTRZEBACH MARKETINGOWYCH

MANIPULACJA LASERAMI

FUTURYSTYCZNY SPEKTAKL Z WYKORZYSTANIEM WIDOWISKOWYCH EFEKTÓW ŚWIETLNYCH.

Artystyczna konfrontacja sztuki manipulacji oraz nowoczesnej technologii laserowej.

Oferujemy widowisko pełne nowoczesnych technologii i najnowocześniejszego programowalnego sprzętu elektronicznego. Rekwizyty zmieniają kolory w rytm muzyki, a silnej mocy wiązki laserowe multiplikują i załamują się w rękach artystów. W trakcie pokazu tworzymy piękne i efektowne trójwymiarowe obrazy oraz wspaniałe przestrzenne laserowe kompozycje. Wykorzystując tworzone w trakcie ruchu przestrzenne grafiki pokaz można spersonalizować pod indywidualne potrzeby klienta - wyświetlić hasła reklamowe oraz logotyp firmy.

Podczas pokazu wykorzystujemy interaktywne ledowe tło reagujące na zmiany muzyki w postaci zmieniających kolory punktów światła umieszczonych na scenie wokół artystów.

W trakcie wieczoru wykonujemy 1 pokaz długości od 7 do 10 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 1 do 3 osób.

Artystom towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

FUTURYSTYCZNY SPEKTAKL Z WYKORZYSTANIEM WIDOWISKOWYCH EFEKTÓW LASEROWYCH

HULA HOOP

PEŁNE EMOCJI WIDOWISKO AKROBATYKI Z OBRĘCZAMI HULA HOOP.

Nasycony niebywałym pięknem autorski spektakl tańca, zjawiskowa choreografia oraz nowoczesna technologia.

Bajkowy, pełen kolorów i wdzięku pokaz tańca oraz akrobacji. Zjawiskowa choreografia, która urzekła widzów programu Mam Talent. Czy można kręcić 15-toma kołami na raz, wyginając ciało jednocześnie? Tak! Rekwizyty LED oraz kostium świecący w świetle UV zapewnią widzom niezwykłe doznania wizualne.

Pokaz wykona artystka z wieloletnim doświadczeniem estradowym w kraju i za granicą. Wszystkie jej występy pełne są pasji, której całkowicie oddaje się z chwilą wejścia na scenę. Finalistka programu Mam Talent, mistrzyni ekstremalnych akrobacji oraz ceniona na świecie tancerka brzucha.

W trakcie wieczoru artystka wykonuje zazwyczaj 2 różne pokazy. Każdy pokaz trwa około 5 minut.

Artystce towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

PEŁNE EMOCJI WIDOWISKO AKROBATYKI Z LEDOWYMI OBRĘCZAMI HULA HOOP

POKAZY OGNIA

FIRESHOW ``ROCK 'N' ROLL``

SPEKTAKL OGNIA, TAŃCA ORAZ EFEKTÓW PIROTECHNICZNYCH

Drapieżne stroje, piękna ognista scenografia, fenomenalne tancerki i prawdziwy Rock 'n' Roll! Fireshow z pazurem!

Podczas pokazu wykorzystujemy rozmaite płonące rekwizyty - poi, kije, dragon staff, wybuchające ogniem pochodnie, wulkany, wachlarze, pirotechniczne poi oraz kije, efekt chmury iskier, pirotechnikę naziemną, a także na specjalne życzenie klienta możemy wykorzystać sprzęt ledowy: wachlarze, skrzydła izis, pixel poi.

Nasz program dopasowany jest do różnych przestrzeni oraz dla rożnych grup odbiorców. Pokaz dostępny jest zarówno w formie plenerowej, jak i na duże sceny pomieszczeń zamkniętych. Występujemy zarówno na dużych imprezach masowych, jak i małych kameralnych eventach oraz weselach.

Na specjalną prośbę istnieje możliwość spersonalizowania pokazu wyświetlając logotyp klienta, czy też życzenia ślubne.

W trakcie wieczoru zazwyczaj wykonujemy 1 pokaz długości od 10 do 25 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 1 do 5 osób.

Artystom towarzyszyć mogą profesjonalne wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

SPEKTAKL OGNIA, TAŃCA ORAZ EFEKTÓW PIROTECHNICZNYCH W RYTMIE ROCK ‘N’ ROLL

PLUCIE OGNIEM

SPEKTAKULARNE WIDOWISKO PROFESJONALNEGO PLUCIA OGNIEM.

Spektakl, który dosłownie zapiera dech w piersiach.

Oferujemy Państwu fenomenalny pokaz jednego z najbardziej prestiżowych światowych artystów festiwalowych, rekordzisty świata w pluciu ogniem i międzynarodową gwiazdę zagranicznych eventów.

Pokaz łączy żywioł, niebezpieczeństwo i elementy wyrafinowanej komedii. W trakcie widowiska artysta połyka ogień, korzysta z lin całopalnych, rozbawia publiczność elementami iluzji, a na sam koniec, jako wielki spektakularny finał – prezentuje swoje niesamowite umiejętności plucia ogniem.

W trakcie imprezy artysta wykonuje 1 pokaz o długości około 30 minut.
Artyście towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

SPEKTAKULARNY POKAZ PROFESJONALNEGO PLUCIA OGNIEM

ORIENTALNY TEATR OGNIA

BAŚNIOWE ORIENTALNE WIDOWISKO Z WYKORZYSTANIEM PŁONĄCYCH REKWIZYTÓW.

Nasycony pięknem, drapieżnością i efektowną choreografią autorski spektakl teatru ognia.

Oferujemy przepiękny spektakl orientalnego tańca, bajkowych strojów, płonących rekwizytów oraz efektów pirotechnicznych. Z nami przeniesiesz się do świata pełnego magii, burzącej krew w żyłach muzyki, zmysłowych zapachów i pięknych tancerek. Zachwycimy wyjątkowymi i egzotycznymi choreografiami - klasycznym tańcem arabskim oraz tureckim w pięknej ognistej scenografii.

Nasze widowiska są gwarancją fantastycznej zabawy w rytmie egzotycznej muzyki. Pokaz dostępny jest w dwóch wariantach - w formie plenerowej oraz jako atrakcja w pomieszczeniach zamkniętych. Całość występu dopełniają piękne stroje oraz ognista scenografia.

W trakcie eventu wykonujemy 1 pokaz o długości 15-20 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 3 do 5 osób.

Artystom towarzyszyć mogą profesjonalne wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

BAŚNIOWE ORIENTALNE WIDOWISKO Z WYKORZYSTANIEM PŁONĄCYCH REKWIZYTÓW

INNE POKAZY SCENICZNE

MALOWANIE PIASKIEM

MALOWANE PIASKIEM I MUZYKĄ PIĘKNE HISTORIE.

Magiczny spektakl, w którym na oczach widzów ziarenka piasku zmieniają się w pełne emocji wzruszające widowisko.

Malowanie piaskiem to jedna z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających form przedstawiania historii na oczach widzów. Artysta przesypuje piasek rozcierając go po szklanej tafli i tworzy zmieniające się obrazy - nowe twarze, nowe scenerie, scena po scenie budując pełne emocji piękne bajkowe opowiadanie.

Każda historia jest inna, każde opowiadanie ma własną duszę, łączy je jedno - pełne profesjonalizmu, fantastyczne show, które oczaruje każdego widza. Tworzone historie można dopasować do tematyki eventu oraz wykorzystać jako element promocji marki tworząc historię dopasowaną do Państwa indywidualnych wymagań.

W trakcie wieczoru artysta wykonuje 1 pokaz długości od 10 do 15 minut. Pokaz może być stworzony specjalnie na życzenie klienta – opowiadać historię firmy, historię pary młodej, czy też przedstawiać niemal dowolny temat wybrany przez Państwa na potrzeby eventu.

Dysponujemy własnym zapleczem technicznym i nagłośnieniem spełniającym wymogi kameralnych eventów firmowych. W przypadku dużych scen – pozostawiamy aranżację techniczną widowiska klientowi.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

MALOWANE PIASKIEM I MUZYKĄ PIĘKNE ARTYSTYCZNE HISTORIE

POKAZ BARMAŃSKI

EKSKLUZYWNY POKAZ ŚWIATOWEJ KLASY UMIEJĘTNOŚCI BARMAŃSKICH.

Fantastyczne widowisko żonglerki barowymi rekwizytami i profesjonalnego bartendingu.

Pokaz barmański to znakomity pomysł na uatrakcyjnienie każdej imprezy. Fantastyczne show na najwyższym światowym poziomie. Doskonała precyzja i technika synchronizowana z odpowiednim repertuarem muzycznym oraz niesamowity i energiczny kontakt z obserwującymi pokaz gośćmi. Artysta z wielką pasją i zaangażowaniem wprowadza ludzi w świat wirujących butelek i smacznych cocktaili. Pokazy barmańskie mogą być wykonanych w różnych układach dopasowanych do imprez tematycznych.

Pokaz wykona wielokrotny rekordzista świata, półfinalista programu Mam Talent, znany na całym świecie ze swojego profesjonalizmu i fenomelanych umiejętności.

W trakcie wieczoru artysta wykonuje 1 pokaz o długości około 10 minut.

Artyście towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

EKSKLUZYWNY POKAZ ŚWIATOWEJ KLASY UMIEJĘTNOŚCI BARMAŃSKICH

FAKIR SHOW

ELITARNY POKAZ EKSTREMALNEJ ILUZJI I NOWOCZESNYCH SZTUK FAKIRSKICH

Jedyny w Polsce pokaz połykania mieczy, połykania ognia i spektakularnych uwolnień.

Ekstremalny spektakl z elementami współczesnej iluzji scenicznej, nowoczesnych sztuk fakirskich oraz ogromnej dawki niebezpieczeństwa. Repertuar zyskał już uznanie na międzynarodowych scenach całej Europy. Nieprzeciętne widowisko uwieńczone jest wielkim finałem – jedynym w Polsce pokazem połykania prawdziwych półmetrowych mieczy. W trakcie widowiska artysta połyka miecze, połyka ogień, przekracza bariery możliwości ludzkiego organizmu oraz niczym sam Harry Houdini wykonuje ekstremalne uwolnienia.

W pokazie wystąpi światowej klasy ekstremalny artysta, wielokrotny rekordzista świata, pierwszy w historii Polak połykający miecze, dwukrotny półfinalista programu „MAM TALENT”, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Połykaczy Mieczy, międzynarodowy artysta znany ze scen całego świata – występował między innymi we Francji, Hiszpanii, Irlandii, Emiratach Arabskich, Maroku, Anglii, Portugalii, Danii, Szwecji. Dzięki niebywałym umiejętnościom, doskonałej interakcji i niesłychanej energii artysta od lat zachwyca widzów swoimi pokazami oferując pełne emocji, niesamowite show.

W trakcie eventu artysta wykonuje 1 pokaz długości około 30 minut. W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 1 do 3 osób.

Artyście towarzyszyć mogą profesjonalne tancerki, wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

ELITARNY POKAZ EKSTREMALNEJ ILUZJI I NOWOCZESNYCH SZTUK FAKIRSKICH

ŻONGLERKA ARTYSTYCZNA

MAGICZNY SPEKTAKL WYSZUKANEJ ILUZJI ORAZ ZRĘCZNEJ MANIPULACJI

Subtelne i piękne widowisko wykorzystujące iluzję ruchu rekwizytów w przestrzeni.

Żonglerka artystyczna łączy elementy iluzji optycznej oraz widowiskowej żonglerskiej manipulacji. W trakcie pokazu szklane kule toczą się po ciele, a różnych kształtów przedmioty dzięki wprawnej ręce artysty zdają się lewitować w powietrzu. Żonglerka artystyczna to wyjątkowy i nasycony subtelnym pięknem magiczny sceniczny spektakl. Pokaz żonglerki artystycznej to doskonała atrakcja zarówno na małą, jak i na dużą scenę.

W trakcie wieczoru artysta wykonuje 1 pokaz o długości około 6 minut.

Artyście towarzyszyć mogą wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

MAGICZNY SPEKTAKL WYSZUKANEJ ILUZJI ORAZ ZRĘCZNEJ MANIPULACJI

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM