POKAZY AKROBATYCZNE

PROFESJONALNE WIDOWISKA AKROBATYCZNE ŚWIATOWEJ KLASY ARTYSTÓW

PROFESJONALNE POKAZY AKROBATYCZNE

Od lat zachwycamy Polskę naszymi widowiskami. Występowaliśmy podczas dużych wydarzeń, promowaliśmy marki, występowaliśmy na międzynarodowych festiwalach, wielokrotnie pojawialiśmy się w programach telewizyjnych („Mam Talent”, „Pytanie na śniadanie”, „Sylwester z Polsatem”, „Dzień dobry TVN”) oraz w teledyskach (współpracowaliśmy między innymi z Cleo oraz Marylą Rodowicz). Otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek i występowaliśmy na scenach międzynarodowych festiwali. Porwiemy i zachwycimy widza najwyższej jakości widowiskami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Wolnostojące koło przeznaczone do wykonywania akrobacji powietrznych. Idealna alternatywa dla standardowej aero akrobatyki, gdzie często przeszkodą jest pomieszczenie nie dostosowane do tego typu występów. W pokazie wystąpią finaliści programu Mam Talent, pierwszy w Polsce duet wykonujący pokazy na tym obrotowym rekwizycie.

Czas trwania pokazu: 3-4 minuty.
Ilość osób: 2.

Niesamowite widowisko fenomenalnej artystki i certyfikowanej instruktorki tańca oraz akrobatyki. Artystka wykorzystując pionowe wolnostojące koło lyra prezentuje niesamowite figury akrobatyczne. Widowisko dostarczy niesamowitą ilość emocji i zachwyci każdego widza.

Czas trwania pokazu: 4-5 minut.
Ilość osób: 1.

Tajemniczy, trzymający w napięciu pokaz kontorsjonistyki i ekstremalnych akrobacji. Wyjątkowe fizyczne predyspozycje artystka wykorzystuje przyjmując nieosiągalne dla przeciętnego człowieka pozy. Ze względu na swoją niezwykłość pokaz zaskakuje nawet doświadczone i wybredne oko. Występ wykonywany jest na majestatycznym, bardzo eleganckim, okrągłym podeście.

Czas trwania pokazu: 4-5 minut.
Ilość osób: 1.

Akrobatyka powietrzna i gimnastyka artystyczna na najwyższym światowym poziomie. Niesamowite powietrzne widowisko fenomenalnej artystki i certyfikowanej instruktorki tańca oraz akrobatyki. Artystka unosi się w powietrzu na specjalnie do tego celu skonstruowanym kole i prezentuje niesamowite figury akrobatyczne podczas widowiska, którym zachwyciła już publiczność na dużych scenach całej Polski.

Czas trwania pokazu: 4-5 minut.
Ilość osób: 1.

Show oparte na figurach siłowych i balansie dwóch ciał. Magiczna gra świateł i zapierające dech w piersiach akcenty muzyczne są siła napędową tego pokazu i w pełni odzwierciedlają możliwości fizyczne duetu. Pokaz wykonają znani ze scen całego świata finaliści programu Mam Talent.

Czas trwania pokazu: 3-4 minuty.
Ilość osób: 2.

Występ dwóch artystów prezentujących niewyobrażalną siłę i sprawność fizyczną połączoną z muzyką, która zapewnia niesamowite wrażenia. Elementy akrobatyczne o dużym stopniu złożoności wydają się przekraczać granice ludzkich możliwości. Pokaz wykonają znani ze scen całego świata finaliści programu Mam Talent.

Czas trwania pokazu: 3-4 minuty.
Ilość osób: 2.

Wykorzystując pionowy drążek, niebywałą siłę i poczucie równowagi artysta wykona nieprawdopodobne akrobacje. Zaprezentuje niezwykły pokaz, który nie wymaga przygotowań technicznych. Widowisko dostarcza wiele emocji i zachwytu.

Czas trwania pokazu: 4-5 minut.
Ilość osób: 1.

Niesamowite widowisko fenomenalnej artystki i certyfikowanej instruktorki tańca oraz akrobatyki. Artystka wykorzystując drążek pionowy prezentuje niesamowite figury akrobatyczne. Widowisko dostarczy niesamowitą ilość emocji i zachwyci każdego widza. W zależności od rodzaju eventu pokaz może przybrać formę sportową lub wieczorową.

Czas trwania pokazu: 4-5 minut.
Ilość osób: 1.

Występ dwóch żywiołów – kobiety i mężczyzny, którzy wykorzystując drążek pionowy prezentują najbardziej wymagające figury akrobatyczne. Połączenie sportu, tańca i tych artystów daje niezwykły efekt. Nasi artyści z pełnią zaufania do siebie wykonają wspaniały pokaz niesłychanej gibkości, siły i gracji.

Czas trwania pokazu: 4-5 minut.
Ilość osób: 2.

Niesamowity spektakl, w którym artysta porusza się na zawrotnych wysokościach prezentując swoją elastyczność oraz siłę. Widowisko dostarczy niesamowitych wrażeń i zostanie zapamiętane przez każdego widza. Występ może uświetnić zarówno imprezę firmową, bankiet, wesele, jak i każdą inną uroczystość.

Czas trwania pokazu: 4-5 minut.
Ilość osób: 1.

Duet na pasach to pokaz dwóch artystów, którzy w niezwykły sposób dostarczą wrażeń publiczności. Wykorzystując współpracę i zaufanie tworzą niebywałe figury akrobatyczne z elementami tanecznymi. Poruszając się w powietrzu na zawieszonych pasach tworzą niezwykłe show.

Czas trwania pokazu: 4-5 minut.
Ilość osób: 2.

Taniec na szarfach to jedna z najpiękniejszych atrakcji z zakresu akrobatyki powietrznej. Oferujemy fantastyczny pokaz akrobacji w wykonaniu fenomenalnej artystki i certyfikowanej instruktorki akrobatyki. Artystka prezentuje niesamowite figury akrobatyczne na dwóch podwieszonych pod sufitem szarfach akrobatycznych. Widowisko dostarczy niesamowitych emocji i zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza.

Czas trwania pokazu: 4-5 minut.
Ilość osób: 1.

Koło Cyr to jedna z najmłodszych dziedzin sztuki nowocyrkowej. Pełna innowacyjności akrobatyka w połączeniu z nieszablonowym rekwizytem i nadludzkimi umiejętnościami tworzy fenomenalny spektakl, w trakcie którego artysta wpisany w okrąg, niczym w szkicu Leonarda Da Vinci, tworzy dynamiczne akrobacje.

Czas trwania pokazu: 4-5 minut.
Ilość osób: 1.

Drabina jest „naziemnym”, bardzo rzadkim rekwizytem. Pokaz ma tę przewagę nad tradycyjną formą akrobatyki, że wykonywany jest na wysokości kilku metrów, dzięki czemu publiczność nawet z daleka może podziwiać niesamowite umiejętności artysty. Akrobata wspina się po szczeblach, skacze, przebiega po drabinie i żongluje na jej szczycie.

Czas trwania pokazu: 10 minut.
Ilość osób: 1.

Bajkowy, pełen kolorów i wdzięku pokaz tańca oraz akrobacji. Zjawiskowa choreografia, która urzekła widzów programu Mam Talent. Czy można kręcić 15-toma kołami na raz, wyginając ciało jednocześnie? Tak! Rekwizyty LED oraz kostium świecący w świetle UV zapewnią widzom niezwykłe doznania wizualne.

Czas trwania pokazu: 4-5 minut.
Ilość osób: 1.

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM