POKAZY OGNIA

OGNISTE WIDOWISKA SCENICZNE PROFESJONALNYCH TEATRÓW OGNIA

PROFESJONALNE POKAZY TAŃCA Z OGNIEM

Oferujemy profesjonalne widowiska fireshow w wykonaniu zawodowych tancerzy ognia. Wykonujemy pokazy zarówno na dużych scenach, jak i kameralne występy w niewielkich przestrzeniach. Otwieraliśmy duże wydarzenia sportowe, promowaliśmy produkty znanych marek i występowaliśmy na scenach międzynarodowych festiwali. Nasi artyści z największą przyjemnością dostosują się do wymagań stawianych przez najbardziej wymagających klientów. Porwiemy i zachwycimy widza najwyższej jakości widowiskami. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Wyraziste rockowe show w dobrej oprawie muzycznej wypełnione po brzegi efektami pirotechnicznymi. Drapieżne stroje, piękna ognista scenografia, fenomenalne tancerki i prawdziwy Rock ‘n’ Roll! Fireshow z pazurem!

Czas trwania pokazu: 10 minut.
Ilość osób: 3.

Podróż do zapomnianych czasów, gdzie biały śpiew i stare instrumenty przeplatają się z klimatycznymi brzmieniami dawnej Słowiańszczyzny. Słowiańskie niewiasty w kolorowych wiankach, pierwotnie i dziko ubrane wiedźmy, tajemniczość i ogień.

Czas trwania pokazu: 10 minut.
Ilość osób: 3.

 Zalotne tancerki w apetycznych strojach kuszą kubańskim tańcem z ogniem. Show przepełniają wspaniałe efekty pirotechniczne oraz różnorodne płonące rekwizyty. Gorące hity muzyki latynoamerykańskiej rozgrzeją publiczność do czerwoności. Prawdziwy kubański pokaz fireshow!

Czas trwania pokazu: 10 minut.
Ilość osób: 3.

Świat złota i klejnotów, pereł i diamentów, bogato zdobionych kostiumów, wyrazistego makijażu, kobiecego wdzięku i zmysłowej kokieterii. Przeniesiemy publiczność w lata dwudzieste, gdzie ogień i emocje podczas widowiska kuszą i onieśmielają. Prawdziwe zmysłowe kobiece fireshow!

Czas trwania pokazu: 10 minut.
Ilość osób: 3.

Ognista petarda polskiej sceny fireshow! Ekstremalnie niebezpieczne widowisko ogniowo-pirotechniczne nasycone ogromną ilością efektów specjalnych. Autorski post apokaliptyczny spektakl, który podbił już duże sceny całej Europy!

Czas trwania pokazu: 20 minut.
Ilość osób: 3.

Przepiękny spektakl orientalnego tańca, bajkowych strojów, płonących rekwizytów oraz efektów pirotechnicznych. Przeniesiemy publiczność się do świata pełnego magii, burzącej krew w żyłach muzyki, zmysłowych zapachów i pięknych tancerek. Zachwycimy wyjątkowymi i egzotycznymi choreografiami – klasycznym tańcem arabskim oraz tureckim w pięknej ognistej scenografii.

Czas trwania pokazu: 15 minut.
Ilość osób: 5.

Emocjonujące show, w którym humorystyczny dialog dwóch artystów konkurujących o względy publiczności. Artyści połykają ogień, efektownie przypalają swoje ciała, wykonują niespotykane kombinacje trików, imponując widzom swoją kontrolą nad żywiołem.

Czas trwania pokazu: 20 minut.
Ilość osób: 2.

Fenomenalny pokaz jednego z najbardziej prestiżowych światowych artystów festiwalowych, rekordzisty świata w pluciu ogniem i międzynarodową gwiazdę zagranicznych eventów. Pokaz łączy żywioł, niebezpieczeństwo i elementy wyrafinowanej komedii. W trakcie widowiska artysta połyka ogień, korzysta z lin całopalnych, rozbawia publiczność, oraz prezentuje swoje niesamowite umiejętności plucia ogniem.

Czas trwania pokazu: 30 minut.
Ilość osób: 1.

Profesjonalny teatr ognia w pięknej historii o walce dobra ze złem. Czarnoksiężnik wraz ze swoją świtą w wyjątkowo efektownym wydaniu zagości na twoim evencie.

Czas trwania pokazu: 20 minut.
Ilość osób: 4-5.

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM