POKAZY TANECZNE

PROFESJONALNE WIDOWISKA SCENICZNE MIĘDZYNARODOWEJ REWII TANECZNEJ

OFERUJEMY PEŁNE EMOCJI I TEMPERAMENTU POKAZY TANECZNE

Od lat zachwycamy Polskę naszymi widowiskami. Tańczyliśmy podczas dużych wydarzeń, promowaliśmy marki, występowaliśmy na międzynarodowych festiwalach, wielokrotnie pojawialiśmy się w programach telewizyjnych („Mam Talent”, „Pytanie na śniadanie”, „Sylwester z Polsatem”, „Dzień dobry TVN”) oraz w teledyskach (współpracowaliśmy między innymi z Cleo oraz Marylą Rodowicz). Nasza rewia to profesjonalne tancerki, które uzyskiwały tytuły mistrzyń Rosji w gimnastyce artystycznej oraz tańcu, a także mistrzyń Turkmenistanu w jeździe figurowej. W swoich karierach pracowały na scenach całego świata i szkoliły się u najlepszych światowych choreografów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Pełne emocji i dzikiego temperamentu spektakle taneczne. Przeniesiemy was w świat gorących krajów Ameryki Łacińskiej, gdzie na własne oczy zobaczycie rozgrzewające zmysły pokazy taneczne – samba, rumba, cha-cha, mambo, salsa oraz egzotyczny taniec z rekwizytami (skrzydła, woale, wachlarze).

Pełne ekspresji pokazy łączące elementy teatru tańca oraz rewii musicalowej. Zmysłowe widowisko, którego przygotowany z klasą oraz wyczuciem smaku program zachwyca, a jednocześnie onieśmiela publiczność. Zabierzemy was w świat złota i klejnotów, pereł i diamentów, bogato zdobionych kostiumów, wyrazistego makijażu, kobiecego wdzięku i zmysłowej kokieterii.

Fantastyczne widowisko rodem z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Z nami przeniesiesz się do świata pełnego magii, burzącej krew w żyłach muzyki, zmysłowych zapachów, bogatych strojów i pięknych tancerek.

Drapieżne stroje, ognista scenografia i prawdziwy fireshow z pazurem! Nasze gorące tancerki w kuszących strojach okiełznujące najbardziej niebezpieczny z żywiołów będą ucztą dla waszych oczu! Płonące przedmioty, drapieżne ruchy, wdzięk i seksapil – doskonale wiemy jak rozpalić wasze zmysły do czerwoności!

Futurystyczny spektakl z wykorzystaniem widowiskowych efektów świetlnych. Artystyczna konfrontacja sztuki manipulacji oraz nowoczesnej technologii laserowej. Oferujemy widowisko pełne nowoczesnych technologii i najnowocześniejszego programowalnego sprzętu elektronicznego. Rekwizyty zmieniają kolory w rytm muzyki, a silnej mocy wiązki laserowe multiplikują i załamują się w rękach artystów.

Pełne nowoczesnych rozwiązań widowisko zabierające widza w świat kolorów, światła i technologii. Nasze pokazy to przede wszystkim emocje, pasja i zaangażowanie. Stworzymy bajkowe widowisko z rekwizytami led (skrzydła isis, ledowe wachlarze, ledowe parasolki, świecące stroje) .

Gorąca Hiszpania, namiętna Brazylia, orientalne Chiny, Dziki Zachód, starożytny Egipt – oferujemy fantastyczne pokazy taneczne w rytmach muzyki z całego świata. Całonocna zabawa, pełne emocji i gorącego temperamentu pokazy, nauka tańca i animacje taneczne na najwyższym poziomie

Gorąca Hiszpania, namiętna Brazylia, orientalne Chiny, Dziki Zachód, starożytny Egipt – oferujemy fantastyczne pokazy taneczne w rytmach muzyki z całego świata. Całonocna zabawa, pełne emocji i gorącego temperamentu pokazy, nauka tańca i animacje taneczne na najwyższym poziomie

Fuzja tradycyjnego tańca orientalnego oraz innych gatunków tanecznych. Tancerka swoim tańcem wręcz hipnotyzuje publikę niezwykłym pokazem umiejętności i pięknem kobiecego ciała. Mistyczny charakter dopełnia bogaty strój podkreślający wdzięk artystki oraz rekwizyty, które oczarują i przeniosą widza w świat legend i baśni bliskiego wschodu.

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM