SPEKTAKLE MUZYCZNE

PROFESJONALNE WIDOWISKA MUZYCZNE W WYKONANIU ZAWODOWYCH MUZYKÓW

MUZYKA NA ŻYWO

Oferujemy profesjonalne widowiska muzyczne w wykonaniu zawodowych muzyków. Wykonujemy pokazy zarówno na dużych scenach, jak i kameralne występy w niewielkich przestrzeniach. Oferujemy zarówno pełne widowiska, jak i sety muzyczne grane przez artystów na małych scenach oraz jako atrakcja towarzysząca. Nasi artyści z największą przyjemnością dostosują się do wymagań stawianych przez najbardziej wymagających klientów. Porwiemy i zachwycimy widza najwyższej jakości widowiskami muzycznymi. Serdecznie zapraszamy do muzycznej współpracy!

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

VIOLIN SHOW

FUZJA KLASYCZNYCH BRZMIEŃ I NOWOCZESNYCH ARANŻACJI.

Magiczny spektakl w wykonaniu uwielbianej przez polską publiczność wirtuozki skrzypiec.

Artystka wprowadza słuchacza w świat muzycznej magii, czarując niezwykle energetyzującymi interpretacjami i porywającymi aranżacjami. Kreuje widowiska w różnych stylach - od ponadczasowej klasyki poprzez pop, jazz, elektronikę, muzykę filmową i muzyczne improwizacje. Każdy jej występ jest wyjątkowy i doskonale dopracowany pod kątem muzycznym oraz wizualnym, dzięki czemu artystka od lat urozmaica swoim talentem zamknięte eventy firmowe, kameralne koncerty klubowe, a także duże wydarzenia sportowe.

Oferujemy światowej klasy widowisko muzyczne, które porwie i zachwyci każdego widza. Występujemy zarówno na dużych galach, jak i na małych kameralnych scenach. Dźwięk przekazywany jest za pomocą systemu bezprzewodowego, dzięki czemu nasza artystka może się swobodnie poruszać nie tylko po samej scenie, ale także tanecznym krokiem wychodzić między zgromadzonych gości.

Czas trwania jednego pokazu na scenie: 3-5 minut

Czas trwania jednego seta muzycznego: do 30 minut

W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 1 do 5 osób.

Artystom towarzyszyć mogą nasze wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Magiczny spektakl w wykonaniu uwielbianej przez polską publiczność wirtuozki skrzypiec. Artystka wprowadza słuchacza w świat muzycznej magii, czarując niezwykle energetyzującymi interpretacjami i porywającymi aranżacjami. Kreuje widowiska w różnych stylach – od ponadczasowej klasyki poprzez pop, jazz, elektronikę, muzykę filmową i muzyczne improwizacje.

WIOLONCZELA ELEKTRYCZNA & BEATBOX

PROFESJONALNE WIDOWISKO MUZYCZNE Z ELEMENTAMI LOOPINGU

Nowatorski, wyjątkowy występ wiolonczelisty obdarzonego wieloma talentami.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki live loopingu, z pomocą wiolonczeli elektrycznej, beatboxu i procesora efektów artysta kreuje niesamowite widowisko muzyczne. Tworzy muzykę na żywo w nietypowy i oryginalny sposób. Wykorzystując technikę zapętlania dźwięków uzyskuje brzmienie całego zespołu grając w pojedynkę.

Artysta prezentował swój talent podczas wielu krajowych i międzynarodowych eventów m.in. w Ministerstwie Gospodarki Niemiec, Niemieckim Muzeum Historycznym występując dla Prezydenta Niemiec Franka Steinmeiera, podczas pokazów mody Vouge w Stuttgarcie. Współpracował również z Rayem Wilsonem, Zbigniewem Wodeckim, Stanisławą Celińską, zespołem Dżem.

Jego występ z pewnością napełni publiczność energią, wyrazi podziw i uznanie dla grającego. Występ może uświetnić zarówno imprezę firmową, bankiet, wesele, jak i każdą inną uroczystość.

Czas trwania jednego seta muzycznego: do 30 minut

Artyście towarzyszyć mogą nasze wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Nowatorski, wyjątkowy występ wiolonczelisty obdarzonego wieloma talentami. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki live loopingu, z pomocą wiolonczeli elektrycznej, beatboxu i procesora efektów artysta kreuje niesamowite widowisko muzyczne. Tworzy muzykę na żywo w nietypowy i oryginalny sposób. Wykorzystując technikę zapętlania dźwięków uzyskuje brzmienie całego zespołu grając w pojedynkę.

REWIA MUSICALOWA

KWINTESENCJA KOBIECOŚCI W INTRYGUJĄCYM POKAZIE ZMYSŁOWEGO TAŃCA.

Niepowtarzalne widowisko nawiązujące do tradycji nowojorskiego Broadway’u.

Oferujemy pełne ekspresji pokazy łączące elementy teatru tańca, muzyki na żywo oraz rewii musicalowej. Zmysłowy widowisko, którego przygotowany z klasą oraz wyczuciem smaku program zachwyca, a jednocześnie onieśmiela publiczność. Zabierzemy was w świat złota i klejnotów, pereł i diamentów, bogato zdobionych kostiumów, wyrazistego makijażu, kobiecego wdzięku i zmysłowej kokieterii. Dzięki nam przeniesiesz się w lata dwudzieste i zasmakujesz emocji podczas widowisk, których nie powstydziłyby się największe nowojorskie rewie musicalowe – Great Gatsby, Pin Up, London Cabaret, czy też samo Moulin Rouge.

Od lat zachwycamy widzów na scenach całego kraju. Nasi artyści to gwarancja profesjonalizmu, gorącej pasji i najwyższej jakości poziomu artystycznego. Tworzymy oryginalne widowiska dopasowane do najbardziej wymagającej publiczności.

Czas trwania jednego pokazu - około 3-5 minut.

W zależności od dostępnej przestrzeni w pokazie może wziąć udział od 3 do 5 artystów.

Artystom towarzyszyć mogą nasze wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Pełne ekspresji pokazy łączące elementy teatru tańca, muzyki na żywo oraz rewii musicalowej. Zmysłowe widowisko, którego przygotowany z klasą oraz wyczuciem smaku program zachwyca, a jednocześnie onieśmiela publiczność. Zabierzemy was w świat złota i klejnotów, pereł i diamentów, bogato zdobionych kostiumów, wyrazistego makijażu, kobiecego wdzięku i zmysłowej kokieterii.

LIVE SAXOPHONE

PROFESJONALNY POKAZ GRY NA SAKSOFONIE

Rewelacyjny występ w wykonaniu naszego saksofonisty, który łącząc nastrojowość i profesjonalizm tworzy niebywałe dźwięki.

Artysta zachwyci każdego widza własnym, szerokim repertuarem. Jego utwory stanowią ekscytującą podróż poprzez różne gatunki muzyczne – od jazzu, muzyki pop, aż po chilloutowe brzmienia. Nasz saksofonista odnajduje się w każdym stylu, a wszystkie jego występy są w pełni dopracowane i profesjonalne.

Artysta współpracował już z Piotrem Kuźniakiem, Michałem Grudzińskim, prof. Andrzejem Ogórkiewiczem, z zespołem Modesta Pastchie, Andrei Kostaninov, Adą Fijał oraz z Poznańską Piętnastką.

Oferujemy występ z niesamowitą energią i pasją. Nasz artysta wraz ze swoim saksofonem świetnie sprawdzi się jako urozmaicenie imprez muzyką na żywo, czy też jako oprawa muzyczna towarzysząca gościom podczas eventów oraz wydarzeń.

Czas trwania jednego pokazu na scenie: 3-5 minut

Czas trwania jednego seta muzycznego: do 30 minut

Artyście towarzyszyć mogą nasze wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Rewelacyjny występ w wykonaniu naszego saksofonisty, który łącząc nastrojowość i profesjonalizm tworzy niebywałe dźwięki. Artysta zachwyci każdego widza własnym, szerokim repertuarem. Jego utwory stanowią ekscytującą podróż poprzez różne gatunki muzyczne – od jazzu, muzyki pop, aż po chilloutowe brzmienia. Nasz saksofonista odnajduje się w każdym stylu, a wszystkie jego występy są w pełni dopracowane i profesjonalne.

EL MARIACHI

PROFESJONALNY ZESPÓŁ MUZYKI MEKSYKAŃSKIEJ

Zespół typowy dla Meksyku oraz wielu innych państw hiszpańskojęzycznych.

Zespół powstał w Polsce aby propagować i podtrzymywać tradycje muzyki latynoamerykańskiej, jak np. Merengue (rodem z dominikany), cumbia (z kolumbii), son, bolero, jak również typowe rytmy z Meksyku: son z regionu jalisco, son jarocho, huapango, corrido ranchero, corrido revolucionario, pieśń ranchera, bolero, paso doble, la danza, polka. Zespół to żywe odbicie duszy Meksykanów, w którym odzwierciedlają się najbardziej autentyczne z ich uczuć.

W repertuarze mariachi znaleźć można utwory takie jak: “La cucaracha”, “La bamba”, “Cucurrucucu paloma”, “El sinaloense”, “Ay Jalisco no te rajes”, “Guadalajara”, “Te quiero dijiste”, “El son de la negra”, “Las alazanas”, “El toro viejo”, “La malagueña”, “Solamente una vez”, “La Adelita”, “Maria Chuchena”, “Alla en el rancho grande”, “El hijo desobediente”, czy “Bésame mucho”.

Grupa uczestniczyła przy realizacji albumu “K.a.s.a. i Los Amigos”, który zaowocował m.in. przebojami takimi jak: “Macho”, “Telenovelas”, “Reklama 2000”. Mają również za sobą występy w prawie wszystkich środkach masowego przekazu – m.in. w radiu i w telewizji (w programach takich jak “Kawa czy herbata”,”La bicicleta”, “Bezludna wyspa”), a także przy realizacji filmu dokumentalnego o “Esmeraldzie”, programu relacjonującego wizytę Leticii Calderon w Polsce. Zespół jednocześnie udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach artystycznych u boku innych gwiazd estrady jak, Perfect, Boney M, Natalia Kukulska.

Artystom towarzyszyć mogą nasze wyrzutnie ognia, wytwornice dymu, efekty laserowe oraz pirotechnika sceniczna.

Booking:
(+48) 696 973 510
biuro@kminternational.eu

Zespół typowy dla Meksyku oraz wielu innych państw hiszpańskojęzycznych. Zespół powstał w Polsce aby propagować i podtrzymywać tradycje muzyki latynoamerykańskiej, jak np. Merengue (rodem z dominikany), cumbia (z kolumbii), son, bolero, jak również typowe rytmy z Meksyku: son z regionu jalisco, son jarocho, huapango, corrido ranchero, corrido revolucionario, pieśń ranchera, bolero, paso doble, la danza, polka.

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM