SPEKTAKLE MUZYCZNE

PROFESJONALNE WIDOWISKA MUZYCZNE W WYKONANIU ZAWODOWYCH MUZYKÓW

MUZYKA NA ŻYWO

Oferujemy profesjonalne widowiska muzyczne w wykonaniu zawodowych muzyków. Wykonujemy pokazy zarówno na dużych scenach, jak i kameralne występy w niewielkich przestrzeniach. Oferujemy zarówno pełne widowiska, jak i sety muzyczne grane przez artystów na małych scenach oraz jako atrakcja towarzysząca. Nasi artyści z największą przyjemnością dostosują się do wymagań stawianych przez najbardziej wymagających klientów. Porwiemy i zachwycimy widza najwyższej jakości widowiskami muzycznymi. Serdecznie zapraszamy do muzycznej współpracy!

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Magiczny spektakl w wykonaniu uwielbianej przez polską publiczność wirtuozki skrzypiec. Artystka wprowadza słuchacza w świat muzycznej magii, czarując niezwykle energetyzującymi interpretacjami i porywającymi aranżacjami. Kreuje widowiska w różnych stylach – od ponadczasowej klasyki poprzez pop, jazz, elektronikę, muzykę filmową i muzyczne improwizacje.

Czas trwania jednego pokazu: 2-4 minuty.
Ilość pokazów w trakcie eventu: 2-4.
Ilość osób: 1.

Nowatorski, wyjątkowy występ wiolonczelisty obdarzonego wieloma talentami. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki live loopingu, z pomocą wiolonczeli elektrycznej, beatboxu i procesora efektów artysta kreuje niesamowite widowisko muzyczne. Tworzy muzykę na żywo w nietypowy i oryginalny sposób. Wykorzystując technikę zapętlania dźwięków uzyskuje brzmienie całego zespołu grając w pojedynkę.

Czas trwania jednego pokazu: do 30 minut.
Ilość pokazów w trakcie eventu: 1-2.
Ilość osób: 1.

Zespół typowy dla Meksyku oraz wielu innych państw hiszpańskojęzycznych. Zespół powstał w Polsce aby propagować i podtrzymywać tradycje muzyki latynoamerykańskiej, jak np. Merengue (rodem z dominikany), cumbia (z kolumbii), son, bolero, jak również typowe rytmy z Meksyku: son z regionu jalisco, son jarocho, huapango, corrido ranchero, corrido revolucionario, pieśń ranchera, bolero, paso doble, la danza, polka.

Czas trwania jednego pokazu: 5-10 minut.
Ilość pokazów w trakcie eventu: 1-3.
Ilość osób: 3.

Rewelacyjny występ w wykonaniu naszego saksofonisty, który łącząc nastrojowość i profesjonalizm tworzy niebywałe dźwięki. Artysta zachwyci każdego widza własnym, szerokim repertuarem. Jego utwory stanowią ekscytującą podróż poprzez różne gatunki muzyczne – od jazzu, muzyki pop, aż po chilloutowe brzmienia. Nasz saksofonista odnajduje się w każdym stylu, a wszystkie jego występy są w pełni dopracowane i profesjonalne.

Czas trwania jednego pokazu: do 30 minut.
Ilość pokazów w trakcie eventu: 1-2.
Ilość osób: 1.

NAPISZ DO NAS!

Krystian Minda

(+48) 696 973 510
 

Poland: biuro@kminternational.eu

Europe: office@kminternational.eu

NIE JESTEM ROBOTEM